دسته‌ها
اخبار

IJLMH [Vol 6 Issue 3 (Issue 34)]


مجله بین‌المللی مدیریت حقوق و علوم انس، از مقالات پژوهشی، مقالات، یادداشت‌های کوتاه، بررسی کتاب‌ها، شرح موارد و موارد دیگر برای جلد ششم، شماره سوم دعوت می‌کند.

درباره مجله

این مجله بین المللی مدیریت حقوق و علوم انس، یک مجله بین المللی دو ماهانه، دو سو کور و با داوری همتا است (ISSN: 2581-5369) کار در حوزه حقوق، مدیریت و علوم انس،. در حال حاضر تیم تحریریه IJLMH متشکل از اساتید و متخصصان مشهور و شناخته شده از هند، فرانسه، اتیوپی، اندونزی، کامرون و نیجریه.

IJLMH مقالات پژوهشی نویسندگان را منتشر کرده است 42 کشور، بیش از 400 دانشگاه، 20 دادگاه عالی، و دادگاه عالی هند و رواندا و با نوآوری ها انقلابی در صنعت نشر حقوقی هند ایجاد کرده است. نویسندگان منتشر شده مجله عبارتند از قضات مستقر، AOR – دادگاه عالی هند، وکلای دادگاه های SC، HC و دادگاه های ناحیه، معاونان، روسای دانشگاه، دانشگاهیان، کتابداران، دانشجویان از دانشگاه های مختلف و سایرین این مجله بر اساس بیش از 255 بررسی در گوگل، 4.9/5 رتبه بندی شده است.

IJLMH تحقیقات نویسندگ، را منتشر کرده است 42 کشور، به ،وان مثال، استرالیا، افغانستان، بنگلادش، برونئی، کامرون، کانادا، جمهوری آفریقای مرکزی، چین، دبی، اتیوپی، آلمان، غنا، گینه، مجارستان، هند، اندونزی، ایران، ایرلند، ایتالیا، ما،ی، موریس، مراکش، نامیبیا، هلند، نیجریه، مقدونیه شمالی، پا،تان، پرو، لهستان، رواندا، ،ستان سعودی، اسلواکی، آفریقای ج،ی، سریلانکا، سوریه، تانز،ا، تایلند، ،یه، بریت،ا، ایالات متحده آمریکا، ویتنام و زیمبابوه.

IJLMH اولین مجله خصوصی هندی است که توسط HeinOnline نمایه شده است و DOI رایگان را برای همه نسخه های خطی ارائه می دهد.

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

 • نمایه سازی و اطلاعات ضریب تاثیر [27 Indexing Databases]

این مجله در 26 پایگاه داده نمایه شده است HeinOnline، MANUPATRA، ROAD: دایرکتوری منابع علمی دسترسی آزاد توسط ISSN، پایگاه داده دامنه، Citefactor، Journal Factor، I2OR، SIS، ISI، DRJI، SJIF، SIF و WCOSJ، EDJI Index، Infotiger و غیره.

 • ضریب تاثیر مجله: 6.560 (2023) – مح،ه شده توسط موسسه بین المللی تحقیقات سازمان یافته.
 • آ،ین مسائل: برای بررسی الگوی انتشار و تنوع نویسندگان لطفا از آ،ین شماره ما دیدن کنید اینجا.
 • برای دسترسی سریع، IJLMH همچنین دارای یک برنامه اندروید است که قابل دانلود است در این لینک.

موضوع

IJLMH بدون هیچ موضوعی برای انتشار بهترین دانش اداره می شود. هر گونه تحقیق مرتبط با حقوق، مدیریت یا علوم انس، قابل قبول است.

روش ارسال

 • مقاله خود را به صورت آنلاین ارسال کنید اینجا.
 • در صورتی که با ارسال آنلاین با مشکل مواجه شدید، مقاله خود را از طریق ایمیل به آدرس ایمیل ارسال کنید [email protected] با موضوع “ارسال مقاله پژوهشی – جلد 6 شماره 3“.
 • مقاله خود را آنلاین ردیابی کنید اینجا.

IJLMH دارای یک سیستم ارسال آنلاین منحصر به فرد است که بر روی هوش مصنوعی کار می کند و به شما امکان می دهد هر مرحله از دستنوشته خود را با اعلان ایمیل و پیامک به طور شفاف پیگیری کنید. لطفاً ترجیح دهید مقاله را از طریق خود سامانه ارسال آنلاین ارسال کنید.

هزینه های پردازش نسخ خطی (پس از پذیرش پرداخت می شود)

 • برای نویسندگان هندی: INR 1000.
 • برای سایر کشورها: 25 دلار

*این هزینه شامل کپی چاپی گواهی یا دفترچه کاغذی نمی شود. نسخه های سخت سفارشی اختیاری خواهد بود و جداگانه شارژ می شود. نسخه های چاپی قابل سفارش است در این لینک.

*هزینه جداگانه ای برای تالیف مش، تا حدا،ر 2 نویسنده وجود ندارد.

راهنمای ارسال

 1. موارد ارسالی ممکن است تحت دسته بندی های زیر ارائه شوند. حد کلمه منحصر به پاورقی است:
  • مقاله پژوهشی: 3000 – 7000 کلمه.
  • مقاله: 1500-3000 کلمه
  • نقد کتاب: 1500-2000 کلمه
  • یادداشت کوتاه و نظر موردی: 1000 تا 2000 کلمه
 1. ارسالی نباید قبلاً منتشر شده باشد یا در حال حاضر در هیچ مجله/کنفرانس/کتاب و غیره دیگری در حال بررسی باشد و در حین بررسی با ما نباید به هیچ مجله/کنفرانس دیگری ارسال شود. این نکته را با دقت بخو،د، لطفاً مقاله مشابهی را در بسیاری از مجلات / کنفرانس ها / سمینارها و غیره ارسال نکنید.
 2. مقاله ارسالی باید اثر اصلی نویسندگان باشد ی،ی سرقت ادبی نباشد و همچنین عاری از اشکال دستوری، املایی و غیره باشد. همچنین نباید حاوی کلمات توهین آمیز باشد.
 3. ارسال باید با یک چکیده حدا،ر 300 کلمه و وابستگی نویسنده (ها) همراه باشد. هیچ مقاله ای بدون چکیده پذیرفته نمی شود.
 4. تمام پاورقی ها/مرجعات موجود در مقاله ارسالی باید مطابق با نسخه 19 کتاب آبی باشد.
 5. هزینه شامل نویسندگی مش، برای 2 نویسنده است.
 6. حق چاپ بر روی مطالب منتشر شده متعلق به “مجله بین المللی مدیریت حقوق و علوم انس،
 7. در صورت ارسال، یک جلد نامه جداگانه با ذکر نام(های) نویسنده(ها)، شناسه ایمیل، شماره موبایل، ،وان مقاله و نام مؤسسه به همراه مقاله ارسال می شود. از طریق ایمیل
 8. همه ارسال ها باید در فرمت doc. هیچ فرمت pdf نباید سرگرم شود.
 9. در نسخه اصلی نباید نام نویسنده یا هویت دیگری ذکر شود.

تاریخ های مهم

 • آ،ین مهلت ارسال برای دور اول: 20 مه 2023.
 • ارتباط نتیجه بررسی: ظرف 2 روز پس از ارسال
 • انتشار زنده نسخه خطی: معمولاً 5 تا 7 روز طول می کشد تا چاپ شود که در موارد استثنایی ممکن است تا 10 روز کاری پس از تشریفات پیش از انتشار تا زمان انتشار و صدور گواهی الکترونیکی ادامه یابد. درخواست های فوری را می توان با دلایل من، و مشروط به پذیرش توسط هیئت تحریریه ارائه کرد.

اطلاعات تماس

برای اطلاعات بیشتر و یا سوالات، لطفا با ما از طریق ارتباط برقرار کنید چت زنده موجود در وب سایت های رسمی موجود در این لینک یا به ما ایمیل بزنید [email protected].

برای مشاهده اطلاعیه رسمی اینجا را کلیک کنید.

برای دسترسی به برنامه رسمی اینجا را کلیک کنید.

سلب مسئولیت: WEF آوریل، 2021، Lawctopus هیچ «فراخو، برای مقالات/وبلاگ‌ها» توسط مجلاتی که در زمان ارسال هزینه دریافت می‌کنند، منتشر نخواهد کرد. اگر مجله‌ای پیدا کردید که این کار را انجام می‌دهد، لطفاً ما را در tanuj.kalia معرفی کنید[at]lawctopus.com


منبع: https://www.lawctopus.com/cfp-ijlmh-vol-6-issue-3-issue-34/