دسته‌ها
اخبار

چهارشنبه، 4 ژانویه 2023 – چقدر جذاب است


بایدن قو،ن جدیدی را وضع می کند. دادگاه ممکن است آنها را اژدر کند.» پاملا کینگ گرین وایر دارد این گزارش.

نوشته شده در 21:58 توسط هوارد باشمن“سوتومایور پس از تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده برای سقط جنین احساس “شوک” کرد”: کارن اسلون از رویترز دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 21:26 توسط هوارد باشمن«قرص‌های سقط جنین تحت قو،ن جدید FDA به طور گسترده‌تری در دسترس خواهند بود. بیماران می‌توانند دارویی به نام میفپریستون را از داروخانه‌های آجر و ملات تهیه کنند. لیز اسلی وایت از وال استریت ژورنال این گزارش.

نوشته شده در ساعت 21:18 توسط هوارد باشمن«کلارنس توماس به جینی توماس کمک کرد تا به باور اشتباه خود ادامه دهد که دونالد ترامپ در انتخابات 2020 پیروز شد. چند چیز بسیار جالب در شهادت کمیته 6 ژانویه جینی توماس”: کاترین روبینو دارد این پست در «بالاتر از قانون»

نوشته شده در 5:38 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“درباره لکه گیری مارک استرن از کلارنس توماس”: مارک پائولتا دارد این پست در وبلاگ “نیمکت یادداشت” نشنال ریویو.

نوشته شده در 5:36 بعد از ظهر توسط هوارد باشمندادگاه عالی ممکن است سال 2023 را با یک حکم بزرگ برای حقوق اسلحه آغاز کند. بدون استدلال شفاهی یا توضیح کامل، این پرونده می‌تواند به قانون جدید حمل و نقل پنهان نیویورک – و تعداد بیشماری دیگر در سراسر کشور – کمک کند. مارک جوزف استرن دارد این مقاله فقهی آنلاین در Slate.

نوشته شده در 5:34 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«و، دادگستری خدمات پستی را برای حمل داروهای سقط جنین به ایالت های قرمز تأیید می کند. این نظر تضمین های محدودی را برای فعال، که به دنبال کار در مورد ممنوعیت سقط جنین هستند ارائه می دهد: جاش گرشتاین و آلیس میراندا اولشتاین از پولیتیکو دارند این گزارش.

نوشته شده در 5:32 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“چگونه دادگاه عالی می تواند از مدارس منشور در برابر دعوای خفقان محافظت کند”: جرج اف ویل ستون نویس دارد این انشا آنلاین در واشنگتن پست.

نوشته شده در ساعت 5:30 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/01/04/#196642