دسته‌ها
اخبار

سه شنبه 10 ژانویه 2023 – چقدر جذاب


سه شنبه 10 ژانویه 2023

“تاریخ داوری وایلد کارت لیندسی گراهام احتمالاً باز خواهد گشت”: مدیسون الدر از قانون بلومبرگ است این گزارش.

نوشته شده در 21:37 توسط هوارد باشمن«دادگاه مصونیت دونالد ترامپ را در پرونده افترا به دلیل ادعای تجاوز به ،ف ارزیابی می کند». جاناتان استمپل از رویترز دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 21:30 توسط هوارد باشمن«ویلیام کانسووی» وکیل برجسته محافظه‌کار در ۴۸ سالگی درگذشت. ژاکلین تامسن و دیوید توماس از رویترز دارند این گزارش.

نوشته شده در ساعت 20:42 توسط هوارد باشمن«قاضی منصوب شده توسط ترامپ در بایکوت کارمند دانشگاه ییل، «فرهنگ لغو» را در رویداد هاروارد محکوم می‌کند». نیت ریموند از رویترز دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 20:36 توسط هوارد باشمن«درو ، گردباد اصالت‌گرایی»: جیکوب نیو دارد این پست در وبلاگ “قانون و عدالت”.

نوشته شده در 1:30 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“حکم سهام دست انداز اختلاف نظر استیناف را برجسته می کند: آیا سازمان ها می توانند تصمیم بگیرند که جرم چیست؟” آلیسون فرانکل “در مورد پرونده” از رویترز است این پست.

نوشته شده در 1:27 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«دیوان عالی در سال 2023 با تصمیمات مهمی در پیش رو داد. قضات در مورد نژاد، مهاجرت و حقوق LGBTQ احکام صادر خواهند کرد. دوین دوایر از ABC News این گزارش.

نوشته شده در 1:24 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«DoNotPay یک میلیون دلار به وکلا پیشنهاد می‌کند تا اجازه دهند هوش مصنوعی خود در مقابل دادگاه عالی در جای خود بحث کند. وکیل ربات از API GPT-3 OpenAI پشتیب، می کند، نیرویی که در پشت ربات چت ویروسی ChatGPT وجود دارد. جودی سرانو دارد این پست در Gizmodo.

نوشته شده در 1:20 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«قانونی که رسانه‌های اجتماعی را امکان‌پذیر کرد، با دادگاه عالی مواجه شد. احکام در پرونده های جداگانه می تواند سپر مسئولیت را حذف کند و فیس بوک، توییتر و سایر شرکت ها را مشمول مقررات سختگیرانه سخنر، سیاسی کند. گرگ استور از اخبار بلومبرگ این گزارش.

نوشته شده در 1:15 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/01/10/#196900