دسته‌ها
اخبار

LegalMatch یک بار دیگر افزایش سال به سال در موارد را ثبت می کند


LegalMatch.com، بزرگترین و قدیمی‌ترین سرویس تطبیق وکیل و مشتری آنلاین کشور، بار دیگر عملکرد فوق‌العاده سال به سال را گزارش کرده است، با افزایش قابل توجه پرونده‌ها در حوزه‌های عملی مختلف.

موارد LegalMatch درصدها را سال به سال افزایش می دهدبرای وکلا و شرکت های حقوقی در سراسر ایالات متحده، یک جریان ثابت از مشتریان و پرونده ها اساس موفقیت عملیاتی است. برای افرادی که برای نیازهای خاص خود به خدمات حقوقی نیاز دارند، یافتن وکیل من، برای نتیجه پرونده آنها بسیار مهم است. در LegalMatch، ما در ارتباط دادن افراد با وکلای من، که می توانند به آنها در دستیابی به عدالت و راه حل های من، کمک کنند، تخصص داریم.

از آنجایی که کشور پس از فراز و نشیب های قرنطینه و شرایط همه گیر از چند سال گذشته به تطبیق خود ادامه می دهد، نیازهای حقوقی در حال تغییر مصرف کنندگان در انواع پرونده های در حال رسیدگی در سیستم LegalMatch منع، می شود. دسترسی به پلتفرم ما به وکلا و مشتریان اجازه می دهد تا در دنیای آنلاین و دورافتاده ای که در آن زندگی می کنیم با هم هماهنگ شوند.

موارد زیر نمونه‌هایی از حوزه‌هایی هستند که LegalMatch در سال گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرده است:

پرونده های ورش،تگی مشاغل

نمودار پیشرفت سال به سال

میزان دریافت موارد LegalMatch به ویژه در مورد آن افزایش یافته است ،ب و کار کوچک نیاز دارد. به طور خاص، LegalMatch افزایش قابل توجهی داشته است 84% که در ورش،تگی ،ب و کار شماره پرونده در سیستم

بسیاری از این موارد را می‌توان به عوامل پس از همه‌گیری نسبت داد، زیرا ،ب‌وکارهای کوچک همچنان به درخواست ورش،تگی، سازمان‌دهی مجدد و بازسازی در مدیریت چالش‌های تجاری مرتبط با کووید-۱۹ ادامه می‌دهند. صاحبان مشاغلی که به دنبال خدمات حقوقی هستند به LegalMatch برای ارتباط با وکلای ورش،تگی مشاغل واجد شرایط در منطقه خود اعتماد کرده اند.


مدتی طول می کشد تا ،ب و کارهای کوچک دوباره روی پای خود بازگردند. ما در حال کار با تعداد زیادی از وکلا هستیم که به صاحبان مشاغل کوچک کمک می کنند تا مسائل پس از همه گیری خود را پیش ببرند. همان‌قدر که ورش،تگی برای صاحب یک ،ب‌وکار کوچک تاسف‌آور است، دسترسی آنها به منابع قانونی من، بسیار مهم است تا در بهترین موقعیت ممکن قرار گیرند.» شریل اسمیت، رئیس بازاریابی LegalMatch می گوید.

موارد برنامه ریزی املاک

LegalMatch نیز افزایشی را تجربه کرده است برنامه ریزی املاک موارد در سال 2022، با افزایش 38 درصدی در موارد برنامه ریزی املاک عمومی و افزایش 35 درصدی در موارد مربوط به تنظیم وصیت نامه و امانت از سال 2021

این افزایش ها همچنین نشان دهنده افزایش نگر، های بهداشتی و ایمنی پس از همه گیری است. ،ن زده می شود که از هر 3 بزرگسال آمریکایی تقریباً 2 نفر هنوز اراده معتبری ندارند. LegalMatch می تواند ،، را که هم نیازهای دعوی قضایی و هم غیرقانونی دارند با وکلای محلی مرتبط کند.

نمودار موارد استخدام سال به سال افزایش می یابدپرونده های حقوق استخدامی

در حوزه حقوق کار، LegalMatch افزایش 36 درصدی در پرونده های مربوط به قراردادهای کارو افزایش 35 درصدی موارد مربوط به آن تبعیض شغلی.

این افزایش ها منع، کننده نگر، های مداوم در مورد از دست دادن شغل، ا،امات محل کار و حقوق کارکنان است. در بسیاری از موارد، کار با یک وکیل برای حفاظت از حقوق قانونی کارگران ضروری است، که ممکن است همیشه گزینه های قانونی در دسترس آنها را درک نکنند.

Legalmatch می تواند هم به مصرف کنندگان و هم به وکلا در رفع نیازهایشان کمک کند

برای مصرف کنندگان ایالات متحده که به خدمات حقوقی نیاز دارند، LegalMatch یک راه اثبات شده و موثر برای ارتباط با وکلای محلی است که می توانند در پرونده ها کمک کنند. برای شروع اینجا را کلیک نمایید و یک وکیل در نزدیکی خود پیدا کنید.برای وکلایی که به دنبال ایجاد حضور اینترنتی و پرورش یک جریان ثابت از مشتریان هستند، LegalMatch یک راه ارجح برای ایجاد پایگاه مشتریان آنلاین باقی می ماند. این شرکت همچنان به گزارش افزایش در تمام دسته های اصلی قانون در تمام 50 ایالت ادامه می دهد. وکلا می توانند اینجا کلیک کنند برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از LegalMatch برای رشد و موفقیت ،ب و کار.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2023/04/10/legalmatch-once-a،n-records-year-over-year-increases-in-cases/