دسته‌ها
اخبار

IIT Bombay’s Mood Indigo National Moot Court Competition 2022


IIT بمبئی با همکاری مؤسسه مطالعات حقوقی دانشگاه (UILS)، دانشگاه پنجاب، چندیگر، مسابقه ملی Moot Court 2022 Mood Indigo را از 27 تا 30 دسامبر 2022 برگزار می کند.

مؤسسه مطالعات حقوقی دانشگاه (UILS) به ،وان یکی از بخش های تشکیل دهنده دانشگاه پنجاب در جلسه علمی 1383-1383 تأسیس شد. در طول مدت کوتاهی، این موسسه به ،وان یکی از موسسات حقوقی برتر با ،یبی منحصر به فرد از سنت و مدرنیته ظاهر شده است.

درباره IIT Bombay

مؤسسه فناوری هند بمبئی یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی و مؤسسه فنی در پووای، بمبئی، ماهاراشترا، هند است.

درباره مسابقه

“مسابقه ملی موت کورت IIT Bombay’s Mood Indigo با همکاری UILS، دانشگاه پنجاب” با هدف ایجاد فرصت هایی برای یادگیری توسعه فقه در مورد گرایش های نوظهور علاوه بر توسعه مهارت های پیشرفته در تحقیق، نوشتن و حمایت پیش بینی شده است. علاوه بر این، هدف آن تسهیل تحول حقوق از طریق تحلیل فقهی قو،ن موجود و ظهور قو،ن جدید است.

شایستگی

شرکت در این مسابقه برای تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد است.

محل

مسابقه ملی Moot Court IIT Bombay’s Mood Indigo با همکاری UILS، دانشگاه پنجاب، Chandigarh به صورت آفلاین در IIT Bombay از 27 تا 30 دسامبر 2022 برگزار می شود.

جزئیات ثبت نام

  • ثبت نام آنلاین از 30 نوامبر 2022 آغاز می شود. تیم ها باید تا 8 دسامبر 2022 به صورت آنلاین ثبت نام کنند. تیم ها باید به صورت آنلاین ثبت نام کنند. اینجا.
  • تنها 16 تیم مجاز به شرکت در مسابقات بر اساس اولین سرویس می باشند
  • هیچ درخواست ثبت نام موقت پذیرفته نخواهد شد. لطفاً از ارسال چنین درخواست هایی به Mood Indigo IIT Bombay یا UILS خودداری کنید.
  • شرکت کنندگان پس از ارسال موفقیت آمیز ثبت نام، یک تاییدیه تولید سیستم خودکار دریافت خواهند کرد. شرکت کنندگان حدا،ر تا 9 دسامبر 2022 تأییدیه ای را به ،وان پذیرش درخواست خود برای شرکت دریافت خواهند کرد. پس از آن، تیم ها باید مراحل ثبت نام بعدی را به شرح زیر تکمیل کنند.
  • تمام شانزده (16) تیم منتخب باید یک ایمیل از حساب ایمیل رسمی مسابقات موت کورت دریافت کنند که ،یب نهایی تیم خود و سایر جزئیات مربوطه را جستجو کند. تیم ها موظفند جزئیات لازم را از طریق ایمیل حدا،ر تا 10 دسامبر 2022 تا ساعت 12:00 بعد از ظهر ارائه کنند.
  • پس از ثبت نام موفقیت آمیز، حدا،ر تا 14 دسامبر 2022، کدهای تیمی موقت به تیم ها داده می شود.
  • با دریافت کد موقت تیم از سازمان‌دهندگان، تیم‌ها می‌توانند برای اسکان درخواست دهند اینجا.

لینک های مهم

  • کلیک اینجا برای مشاهده دفترچه قو،ن
  • کلیک اینجا برای مشاهده گزاره آزمایشی

اطلاعات تماس

در صورت هرگونه سوال به آدرس ایمیل دادگاه خلق و خوی[at]moodi.org.


منبع: https://www.lawctopus.com/iit-bombays-mood-indigo-national-moot-court-compe،ion-2022/