دسته‌ها
اخبار

Comer مدعی طیف وسیع تری از ذینفعان بالقوه بایدن از دستفروشی احتمالی نفوذ است – جاناتان تورلی


جیمز کومر، رئیس کمیته نظارت مجلس نمایندگان، فاش کرده است که سه نفر نیستند اما نه نفر از خانواده بایدن که ممکن است از تلاش‌های مشکوک برای نفوذ سود برده باشد. برای ،، از ما که مدت‌هاست از اقدامات فاسد خانواده بایدن انتقاد کرده‌ایم، هویت سایر اعضای خانواده پس از اینکه کمیته سوابق بانکی و مالی جدید را تضمین کرد، جالب است. اعضای دموکرات بار دیگر تاکید ،د که نیازی به تحقیق در مورد چنین نفوذی نیست.

اطلاعات جدید در مورد خانواده بایدن عمدتاً به دلیل تصرف مجلس نمایندگان توسط جمهوری‌خواه است. پیش از این، دموکرات‌ها سال‌ها تلاش‌ها برای تحقیق در مورد نفوذ خانواده بایدن را مسدود ،د.

پس از در دست گرفتن کنترل کمیته. کامر جستجو کرد گزارش فعالیت های مشکوک توسط بانک‌ها به و، ،انه‌داری ارسال شد و در مورد فعالیت مجرمانه بالقوه در معاملات مربوط به خانواده پرزیدنت بایدن هشدار داد.

او روز دوشنبه گفت: «ما شش عضو دیگر از خانواده جو بایدن را شناسایی کرده‌ایم که ممکن است از ،ب‌وکارهای خانواده بایدن که در حال بررسی آن‌ها هستیم بهره‌مند شده‌اند، و تعداد کل افراد درگیر یا منتفع را به ۹ نفر می‌رساند.» این شش نام علاوه بر سه عضو خانواده بایدن و دو شریک که قبلاً در سال 2017 با پرداخت از چین مرتبط بودند. در مارس 2017، راب واکر، از دستیاران خانواده بایدن، سه میلیون نفر بود که گفته می‌شود بعداً وجوه را ت،یم و توزیع کرده است.

یک “بایدن ناشناس” باقی می ماند که در سال 2017 چهار پرداخت به مبلغ 70000 دلار دریافت کرد.

تحقیقات در مورد بایدن ها باعث ناراحتی بسیاری از افراد در کمربند وی شده است. دستفروشی با نفوذ مدت‌هاست که شکل مورد علاقه فساد در این شهر بوده است، اما به نظر می‌رسد خانواده‌های کمی از میزان بایدن‌ها سود برده باشند.

من صراحتاً تمایل بسیاری از دموکرات ها برای پوشش دادن بایدن ها را درک نمی کنم. اعضای دموکرات همه چیز را با سانسور وارد کرده اند، اما این ت، است برای خنثی ، تحقیقات درباره فسادی که ممکن است منجر به پرداخت میلیون ها دلار به اعضای خانواده بایدن شده باشد.

خانواده بایدن مدت‌هاست که با دستفروشی نفوذ همراه بوده است تا جایی که می‌توانند یک کلید دسترسی به نشان خانوادگی خود اضافه کنند. دستفروشی نفوذ مدتهاست که یک صنعت کلبه در واشنگتن بوده است. ده ها سال است که درباره این خلأ در قو،ن رشوه نوشته ام. دادن یک عضو کنگره یا رئیس جمهور حتی 100 دلار برای نفوذ غیرقانونی است. با این حال، شما می تو،د به م،ای واقعی کلمه میلیون ها دلار را در قالب قراردادهای بادآورده یا مشاغل دلپذیر به همسر یا فرزندان خود بدهید.

جیمز بایدن در مورد بازاریابی دسترسی خود به برادرش به طرز قابل توجهی (حتی با طراوت) باز بوده است. تام پریچارد، مدیر اجرایی سابق Americore و دیگران ادعا می‌کنند که بایدن آشکارا به دسترسی خود به برادرش و نام خانوادگی‌اش در برنامه خود برای مشتریان اشاره کرده است. جیمز با طیف گسترده ای از دعوی قضایی در مورد فعالیت های ادعایی کلاهبرداری و همچنین وام شخصی که از طریق Americore قبل از ورش،تگی به دست آورده بود، مواجه شده است.

هانتر با عمویش کار می کرد اما به تنهایی در تجارت خانوادگی نیز فعالیت می کرد. در حالی که پدرش اخیراً تأکید کرده بود که پسرش یک معتاد ناامید است، این دفاع در تناقض آشکار با این واقعیت است که او یک طرح نفوذ چند میلیون دلاری را حفظ کرده است. سوال این است که چرا شخصیت های خارجی (از جمله برخی از افراد مرتبط با اطلاعات خارجی) انتقال پول بین المللی و معاملات پیچیده میلیونی را از مسکو به کیف تا پکن به او رساندند.

با این حال، بایدن که بیشترین نگر، را دارد ممکن است خود رئیس جمهور باشد. جو بایدن با وجود ایمیل ها و تصاویر متعددی که نشان می دهد او با همکاران هانتر ملاقات می کند، بارها اطلاع از درگیری های تجاری هانتر را رد کرده است. این شامل حداقل 19 بازدید از کاخ سفید توسط شریک هانتر، اریک شورین، تنها بین سال های 2009 و 2015 است.

ایمیل‌های موجود در لپ‌تاپ هانتر بایدن، بارها به پدرش به‌،وان گیرنده احتمالی وجوه ناشی از دستفروشی نفوذ اشاره می‌کند. در واقع، در یک ایمیل، تونی بوبولینسکی، که در آن زمان شریک تجاری هانتر بود، توسط جیمز گیلیار، دستیار بایدن، به او دستور داد که بایدن‌ها می‌خواهند از چنین ارجاعی دوری کنند: «به دخالت جو اشاره نکنید، این فقط زم، است که شما [sic] چهره به چهره هستند، من شما را می شناسم [sic] این را می‌دانند، اما آنها پارانوئید هستند.»

در بحث این معاملات، جو بایدن با کد ارجاع داده می شود نام هایی مانند “سلتیک” یا “مرد بزرگ”. در یکی، “مرد بزرگ” به ،وان احتمالاً کاهش 10 درصدی در معامله با یک شرکت انرژی چینی مورد بحث قرار می گیرد. همچنین اشاره هایی به پرداخت صورت حساب های پدرش توسط هانتر از حساب های مش، وجود دارد. هانتر بایدن از عضویت در هیئت مدیره تا معاملات مخاطره‌آمیز گرفته تا هزینه‌های حقوقی و قراردادهای هنری‌اش، توریستی از اقدامات ادعایی فاسد مورد استفاده در واشنگتن است.

بسیاری از دموکرات‌ها و کارشناسان حقوقی اعتراض کرده‌اند که دستفروشی با نفوذ جرم نیست. با این حال، فاسد است و کاملاً در اختیار نظارت کنگره است. در واقع، اگر موضوعی برای اتهامات جنایی نباشد، چنین اقدام کنگره ممکن است تنها راه برای وادار ، پاسخگویی به تلاش‌های فاسد برای فروش نفوذ و دسترسی باشد.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://jonathanturley.org/2023/04/18/then-there-were-nine-comer-alleges-a-wider-range-of-،ential-biden-beneficiaries-from-possible-influence-peddling/