دسته‌ها
اخبار

Activists به طور کامل از سریال هری پاتر HBO Max غافلگیر می شوند – جاناتان تورلی


ما درباره کمپین بی امان علیه جی کی رولینگ، نویسنده بریت،ایی، که به ،وان یک فمینیست نسبت به تأثیر سیاست ها و قو،ن ترا،تی ابراز نگر، کرده است، بحث کرده ایم. او به ،وان یک TERF (فمینیست رادیکال انحصاری ترنس) محکوم شده است و حتی خواندن مجموعه کتاب های معروف او اکنون توسط بسیاری غیرقابل قبول تلقی می شود. این پاسخ غیرمجاز شامل کمپین های لغو علیه میله هایی است که حتی به طور خلاصه بازی هری پاتر را نشان می دهند. اکنون، فعالان HBO Max را برای سریال جدیدی از هری پاتر محکوم می کنند که به طور قابل درک، رولینگ تهیه کننده اجرایی آن خواهد بود.

مطابق با هالیوود ریپورترسری جدید “سرمایه‌های جدیدی را انتخاب می‌کند و جزئیات بسیار بیشتری از هفت رمان را شامل می‌شود که اغلب در اقتباس‌های قبلی‌شان به فیلم‌های داست، برادران وارنر کوتاه شده‌اند.”

فعالان با شنیدن این خبر کاملاً دچار زوال عقل شدند:

بسیاری از فعالان کیسی بلویز، رئیس و مدیر عامل اچ‌بی‌او و م، محتوا را هدف قرار دادند و گفتند که این شرکت قصد ندارد به دیدگاه‌های سیاسی رولینگ وارد شود یا به آن رسیدگی کند.. زم، بود که چنین موضعی پیروزی آزادی بیان به نظر می رسید تا به نویسندگان و هنرمندان اجازه دهد بدون توجه به دیدگاه های سیاسی خود خلق کنند. زم، بود که کمونیست ها و سوسیالیست ها در لیست سیاه قرار گرفتند. اکنون، این چپ است که به طور معمول خواستار قرار دادن افرادی با دیدگاه های مخالف در لیست سیاه است.

کاترین ون آرندونک، که به درستی برای سایتی به نام می نویسد کر،، این اقتباس وفادارانه از هری پاتر که با تحقیر کاملاً مز،ف و مز،ف نسبت به تأثیر سیاسی رولینگ اعلام شد، بد است.

رولینگ استون گزارشگر شان تی کالینز اصرار داشت که هنرمندان و نویسندگان باید قبل از بحث درباره هنرشان در درجه اول به نظرات سیاسی خود پاسخ دهند – فمینیست هایی را که سیاست های ترا،تی را زیر سوال می برند، درگیر سخنان نفرت می خواند. کالینز نوشت: “اگر با یک بازیگر یا فیلمساز یا مدیر اجرایی درگیر در برنامه تلویزیونی هری پاتر مصاحبه کنید و با سوالی در مورد رهبری یک گروه نفرت جویانه جی کی رولینگ رهبری نکنید، دیگر از باشگاه هنری خارج شده اید.”

بنابراین، اگر دیدگاهی فمینیستی در تضاد با سیاست‌های ترا،تی اتخاذ کنید، این گزارشگر معتقد است که باید در لیست سیاه قرار بگیرید و «باید از باشگاه هنری خارج شوید». هنر شما مهم نیست جز کار کمونیست هایی که در دوره مک کارتی در لیست سیاه قرار گرفته بودند.

این فقدان حس نیست، بلکه فقدان شرم است که در این حملات بسیار چشمگیر است.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://jonathanturley.org/2023/04/13/youre-done-over-out-of-the-art-club-activists-go-full-dementor-over-hbo-maxs-harry-،ter-series/