دسته‌ها
اخبار

5 کتاب مناسب برای کودک 3 ساله، بهترین کتاب کودکان برای خردسالان بانک کتاب مارکا

5 کتاب مناسب برای کودک 3 ساله، بهترین کتاب کودکان برای خردسالان بانک کتاب مارکا

شخصیت دوشیزه ترونچبول این داستان یکی از شرورترین شخصیت‌های تاریخ ادبیات کودک و فرا کتاب نوجوان است. دنیای کودکی و نوجوانی پر از داستان‌ها و هیجاناتی است که با خواندن بهترین کتابای کودک و نوجوان رشد کرده و لحظاتی زیباتر برای کودکان می‌سازد. پس انتخاب کتاب مناسب نقش مهمی در پاسخگویی به این سوالات ما دارد. این کتاب برای پیشرفت کودکان در صحبت‌کردن، رفتار اجتماعی، آشنایی با کلمه‌های ابتدایی و شناخت اشیا و حیوانات بسیار مناسب است. مجموعه کتاب‌های سلام نابغه را می‌توانید به همه کسانی‌که دغدغه مطالعه کودکان عزیزان‌شان را دارند هدیه دهید.

ادبیات کهن ایرانی با موضوعات جذاب، پند و اندرزهای مختلفی دارند. بعضی از والدین فکر می‌کنند که داستان‌های تاریخی ایرانی برای بچه‌ها جالب نیستند؛ اما انتشارات معتبری مثل نشر قدیانی و افق، قصه‌های کهن را با بیانی ساده و دلنشین برای بچه‌ها چاپ می‌کنند. داستان‌های شاهنامه، کلیله‌ودمنه و حتی بوستان و گلستان در بین بچه‌ها محبوبیت فراوانی دارند. بهتر است به‌جای پرداختن به ابرقهرمانان خارجی، فرزندان‌مان را با شخصیت‌های اساطیری ایرانی آشنا کنیم. خوشبختانه در کشور عزیزمان انتشارات معتبر و متعددی انواع کتاب داستان کودک را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند.

  • از این رو مهم است که چه نوع کتاب‌ها و داستان‌هایی را برایشان بر می‌گزینیم.
  • بنابراین به جرات می‌توان گفت که تمام کتاب‌های معرفی شده در این مقاله همراه با داستان و قصه هستند.
  • کتاب‌های این مجموعه شامل 6 جلد کتاب است که هرکدام از دروس آن، شامل چهار بخش اصلی Let’s Learn، Let’s Practice، Let’s Choose، Let’s Read هستند.
  • ارائه نکات گرامری در بین سرگرمی و موسیقی‌های آموزشی، بهترين روش آموزش گرامر برای کودکان است.

کتاب وال کوچولو داستانی کوتاه و مصور برای کودکان است که علی جدیدی و فاطمه درانی آن را ترجمه و بازسازی کرده‌اند. این کتاب ماجرای وال کوچکی در اعماق اقیانوس را روایت می‌کند که با مادرش زندگی می‌کرد. تفاوت گذاشتن بین فرزندان دختر و پسر یکی از موضوعات مهم در خانواده ها و بچه های امروزی است. کتاب «پیراهن تازه بیل» از «نشر قطره» به صورت گذرا این مساله را بررسی می کند. داستان به این شکل است که صبح زود مادر بیل لباسی صورتی با دکمه‌های صدفی به او می‌پوشاند؛ اعتراض‌های بیل فایده ای ندارد و به این ماجرا تن می‌دهد. این لباس صورتی مثل لباس های دیگر است، اما به خاطر تصوری که از رنگ و شکل لباس در ذهن بیل و بقیه است، رفتار دیگران با بیل متفاوت شده است.

کتاب باشگاه مغز کودکان 3

این مجموعه برای یادگیری تلفظ لغات است که در ۵ سطح به چاپ رسیده و می‌تواند به عنوان مکمل در کنار کتاب‌های اصلی آموزش زبان به کار رود. مجموعه کتاب‌های «پادشاه پیشین و آینده» که شامل سه کتاب در مورد بریتانیاست را باید کتاب‌هایی مسحور کننده، هوشمندانه و بسیار نغز دانست. تی اچ وایت در این داستان‌ها شاه آرتور جوان را در قالب یک پسربچه معمولی به نام وارت تجسم می‌کند که در یک موقعیت خارق العاده قرار می‌گیرد و مرلین او یک پیرمرد فراموشکار و مهربان است. وایت در سال‌های اخیر مورد بی مهری قرار گرفته و فراموش شده است، اما به خاطر این مجموعه کتاب‌های خود لیاقت بازگشت به اوج را دارد. او را بیشتر به عنوان یک جراح ارتوپد می‌شناسند، اما علاقه‌ی زیاد او به نوشتن داستان برای کودکان، باعث شد چندین جلد کتاب برای کودکان منتشر کند که به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، چینی، ایتالیایی و … ترجمه شده‌اند.

اپلیکیشن کتابراه تمام تلاش خود را می‌کند با در نظر گرفتن تمام سلایق شرایط و امکان دانلود بهترین کتاب‌های علمی و آموزشی کودکان را فراهم کند. کتاب علمی کودکان موضوع بسیار مهمی‌ست که نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد و به هنگام انتخاب، گروه سنی کودک نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید. کتاب‌های شعر کودکانه در اپلیکیشن کتابراه به دو صورت صوتی و متنی هستند. کسانی که می‌خواهند در تربیت فرزند خود نقش بیشتری داشته باشند موضوعاتی مانند شعر کودکانه زیبا، شعر کودکانه فارسی، بهترین کتاب شعر کودک، کتاب شعر کودکانه با تصویر و… شما به راحتی در سایت کتابراه بهترین کتاب‌های شعر کودکانه را پیدا می‌کنید و این‌گونه تاثیری مثبت در رشد کودکتان خواهید داشت. برای کودکان 3 تا 5 ساله که به زودی قرار است وارد پیش دبستانی و فضای مدرسه شوند، آمادگی برای ورود به فضای جدید امر بسیار مهمی است.

کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 19: چرا صبر کنم؟

دوران خردسالی و کودکی زمانی برای شادی‌های همیشگی، بازی کردن و تجربه‌ اندوزی‌های کودکانه است که کودکان را به‌مرور برای ورود به دنیای بزرگسالی آماده می‌کند. در این مقاله از بانی مگ تصمیم داریم به معرفی ۱۰ تا از بهترین کتاب داستان کودکانهبپردازیم. بسیاری از پدرها و مادر داستان‌های کودکانه فارسی را برای فرزندان خود در اولویت قرار می‌دهند چون این آثار بر اساس فرهنگ ایرانی هستند و کودکان را درک جامعه همراهی می‌کنند. یکی از بهترین کتاب‌های داستان کودک فارسی، کتاب قصه‌های کلیله و دمنه محسوب می‌شود که قصه حیوانات را روایت می‌کند و داستان‌های پندآموز کودکانه‌ای دارد.

در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است. لازم به یادآوری‌ست این سایت امکان دانلود آثار خود را به صورت کتاب علمی کودک pdf، کتاب صوتی علمی کودک و کتاب الکترونیکی کودک در اختیار شما قرار می‌دهد. خرید کتاب صوتی یکی از بخش‌های جذاب کتابراه است که در میان کودکان و نوجوانان نیز طرفداران زیادی دارد. داستان‌های کودکانه فارسی گزینه‌ای مناسب به عنوان قصه‌های کودکانه برای خواب هستند؛ به عنوان مثال می‌توانید با دانلود کتاب قصه‌های شاهنامه فردوسی کودک خود را برای داشتن شب شیرینی و پر از آرامش آماده کنید. البته کتاب قصه‌های شب برای پسر‌های کوچولو و کتاب قصه‌های شب برای دختر‌های کوچولو نیز برای این کار مناسب هستند.