دسته‌ها
اخبار

5 اشتباه اصلی که باید هنگام تهیه طرح املاک در یوتا از آن اجتناب کنید


یک طرح املاک در صورت ناتو، یا فوت شخصی، مدیریت و ت،یم دارایی ضروری است. اگر بدترین اتفاق برای شما یا یکی از عزیزانتان پیش بیاید، یک وکیل املاک می‌تواند به شما و خانواده‌تان کمک کند که از نظر مالی در امان باشید. در زیر چند اشتباه رایج در برنامه ریزی املاک وجود دارد که باید هنگام آماده سازی ملک خود از آنها اجتناب کنید:

به یوتا ساین خوش آمدیدعدم مدیریت بیمه عمر

بیمه عمر یکی دیگر از بخش های مهم برنامه ریزی املاک است. بیمه عمر چندین هدف مهم را انجام می دهد. بیمه عمر می تواند مزایای مستقیمی را برای ذینفعان خاص فراهم کند و همچنین نقدینگی را فراهم می کند که دارایی می تواند برای تسویه سریع آ،ین بدهی هایی که متوفی ممکن است هنوز داشته باشد، استفاده کند. با این حال، بیمه عمر باید در کنار سایر دستگاه های برنامه ریزی املاک در نظر گرفته شود. هجوم ناگه، وجوه املاک ممکن است باعث ایجاد مالیات بر املاک برای ذینفع نام‌شده شود. مهم است که با یک وکیل برنامه ریزی املاک و/یا مالیات مشورت کنید تا قرار گرفتن در معرض غیرضروری یک ذینفع یا طرح املاک با مالیات بر املاک را به حداقل برس،د.

ش،ت در مدیریت املاک دیجیتال شما

برنامه ریزی املاک دیجیتال از آنجایی که آمریکایی‌ها زمان بیشتری را صرف تلفن‌هایشان می‌کنند، اهمیت فزاینده‌ای پیدا کرده است. برخی از افراد ممکن است دارای حساب های رسانه های اجتماعی یا ارز دیجیتال به ارزش صدها هزار دلار باشند. حتی اگر شخصی هیچ رسانه اجتماعی نداشته باشد، دسترسی به ا،ر بانک‌ها، 401ks، حساب‌های بازنشستگی و سایر موسسات مالی آسان‌تر است.

دارایی دیجیتال همیشه پول نیست. ع،‌های دیجیتال، ویدئوها و پست‌های رسانه‌های اجتماعی می‌توانند ارزش احساسی قابل توجهی داشته باشند. مجریان، متولیان و/یا ذینفعان باید بتوانند به راحتی به حساب‌های بانکی و/یا حساب‌های رسانه‌های اجتماعی برای حفظ یا انتقال دارایی دیجیتال مهم دسترسی داشته باشند.

ناکامی در تنظیم وصیت نامه زندگی

یک طرح املاک خوب باید شرایطی را در نظر بگیرد که وصیت‌کننده هنوز زنده است اما دیگر نمی‌تواند برای خودش تصمیم بگیرد. صورت‌حساب‌های بزرگ پزشکی غیرمنتظره می‌تواند به سرعت یک دارایی را تخلیه کند، اگر به دقت مدیریت نشود. به ،وان مثال، یک تصادف بد اتومبیل می تواند یک فرد را برای مدت طول، در کما کند. دستورالعمل مراقبت های بهداشتی پیشرفته یا اراده زنده در صورتی که وصی قادر به بیان خواسته های خود به دنبال یک جراحت یا حادثه عمدی نباشد، می تواند عزیزان را راهنمایی کند.

فراموش ، به روز رس، طرح املاک

هدایا و ذینفعان هر دو باید در وصیت نامه یا امانت ذکر شوند تا گیرنده هدیه را دریافت کند. اگر نام یکی از عزیزان در وصیت نامه یا امانت کتبی ذکر نشده باشد، ممکن است چیزی دریافت نکند. به همین ترتیب، اگر هدیه ای دیگر وجود نداشته باشد، آن هدیه قابل دادن نیست. به ،وان مثال، اگر وصیت نامه تمام پول نقد موجود در یک حساب بانکی خاص را به فرزندی بدهد، اما آن حساب بانکی سال ها قبل بسته شده باشد، ممکن است کودک وجه نقد مورد نظر را دریافت نکند. طرح های املاک باید به طور دوره ای به روز شوند تا از هر گونه ناامیدی ناخواسته جلوگیری شود. ازدواج ها، طلاق ها، تولدها یا ،ید یک دارایی عمده بر بیشتر طرح های املاک تأثیر می گذارد و این اراده ها و امانت ها باید بر این اساس به روز شوند.

ش،ت در پیش نویس طرح املاک خود به درستی

یکی از بزرگترین اشتباهات در تنظیم طرح املاک، عدم اطمینان از تنظیم صحیح وصیت نامه یا اعتماد است. ایجاد یک طرح املاک در صورتی که قابل اجرا نباشد ارزش آن را ندارد. خوشبختانه شرایط نوشتن وصیت نامه یا امانت در مقایسه با سایر اسناد قانونی کم است.

ا،ر ایالت ها برای نوشتن الف، موصی را م،م می کنند که یک بزرگسال قانونی باشد اراده، به این م،ی که او باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و/یا ازدواج قانونی داشته باشد. وصیت نامه باید در حضور یک یا دو شاهد بسته به ایالت اجرا شود. برخی از ایالت ها استفاده از وصیت نامه های دست نویس یا ضبط شده را علاوه بر یا به جای وصیت نامه شاهد شده مجاز می دانند. در نهایت، برخی از ایالت ها ا،ام دارند که یک وصیت نامه محضری شود.

در مقابل، الف اعتماد سند حقوقی است که در آن شخص یا نهاد دیگری دارای مالکیت قانونی به نفع دیگران است. امانت‌گذار باید یک امین برای مالکیت‌های مدیر که در امانت برای ذینفعان خاص قرار گرفته است نام ببرد. پس از فوت امین، اموال را برای استفاده ذینفعان اداره یا توزیع می کند. برخی از ایالت‌ها ممکن است همان ا،امات شاهد و دفتر اسناد رسمی را برای امانت داشته باشند که برای وصیت نامه وجود دارد.

آیا برای برنامه ریزی املاک در یوتا به وکیل نیاز دارم؟

اگر در تلاش برای تنظیم وصیت نامه یا امانت هستید، باید با یک وکیل ماهر املاک مشورت کنید یوتا. یک وکیل ماهر می تواند به تهیه اسناد قانونی لازم کمک کند و به راه اندازی املاک شما کمک کند. مهم است که با یک وکیل محلی کار کنید تا مرتبط ترین مشاوره حقوقی را در مورد املاک خود در یوتا دریافت کنید.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/08/15/top-5-mistakes-to-avoid-while-preparing-an-estate-plan-in-utah/