دسته‌ها
اخبار

4 مرحله قانونی برتر هنگام افتتاح یک تجارت جدید در داکوتای جنوبی


افتتاح یک ،ب و کار جدید بالقوه خطرناک است اما می تواند بسیار سودآور نیز باشد. با این حال، رویه هایی وجود دارد که صاحب ،ب و کار جدید می تواند برای کاهش مسئولیت خود در صورتی که در یک دادخواست نام برده شود، اتخاذ کند. در اینجا چند گام متداول در هنگام افتتاح یک ،ب و کار جدید برای جلوگیری از دعوای پرهزینه بالقوه آورده شده است:

افتتاح یک فروشگاهایجاد یک ساختار ،ب و کار

اگر صاحب ،ب و کار به نام خود هستید، می‌تو،د شخصاً مسئول هر ضرری که ،ب و کار متحمل شود، باشید. این به طور بالقوه شامل بدهی به پیمانکاران یا دعاوی از شاکیان می شود. متداول‌ترین اقدام احتیاطی در برابر این خطر این است که ،ب‌وکار خود را به اشتراک بگذارید. این فرآیند ممکن است در ابتدا نیاز به پرداخت‌های اضافی و کاغذبازی داشته باشد، اما در آینده باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه قابل توجهی خواهد شد. راه اندازی ،ب و کار بدون نهاد شرکتی به حداقل رساندن ریسک شخصی شما می تواند منجر به جستجوی طلبکاران از خانه، دارایی یا سایر اموال ارزشمند شما شود.

با این حال، هنگامی که ،ب و کار خود را وارد کردید، باید تمایز بین دارایی های تجاری و خصوصی را حفظ کنید. اگر دارایی های شخصی و شرکتی خود را با هم ،یب کنید، دادگاه ممکن است به هر حال حکم به انحلال حجاب شرکت بدهد. با یک وکیل مشورت کنید تا دریابید که چگونه یک شرکت راه اندازی کنید تا از ،ب و کار و دارایی های خود محافظت کنید.

تامین مالی کافی

راه اندازی یک ،ب و کار یک سرمایه گذاری بزرگ است. شما باید به کارمندان، فروشندگان، تامین کنندگان و هر ، دیگری که به پرداخت منظم یا پیش پرداخت نیاز دارد، پرداخت کنید. منابع مالی باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا از هرگونه کمبود محافظت شود. اگر در حال ،ید یک ،ب و کار از قبل موجود هستید، تغییر در مالکیت ممکن است باعث پایان قدیم شود قراردادها، از جمله قراردادهای فروشنده، قراردادهای کارمند یا اجاره های قدیمی. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است برای تمدید آن قراردادهای قدیمی یا یافتن روابط تجاری جدید برای پر ، خلأ به زمان و سرمایه بیشتری نیاز داشته باشید.

حفظ خط مشی ها و رویه های مکتوب

صدمه شخصی یکی از رایج ترین دعاوی در یک دعوی قضایی است. زم، که یک ،ب و کار قرار بود اقدامات احتیاطی خاصی مانند نصب علائم هشدار دهنده یا م،وط های ایمنی انجام دهد، اما موفق به انجام این کار نشد، سهل انگاری محسوب می شود. یکی از دفاع های بالقوه در برابر چنین دعاویی، داشتن رویه های کتبی دقیق برای کارمندان است که باید از آنها پیروی کنند. کارمندان جدید باید فرم های قدرد، را امضا کنند و از آنها خواسته شود که کتابچه های راهنمای کارمندان را در رابطه با بهترین شیوه های پیشگیری از آسیب ها بررسی کنند. خط‌مشی‌ها می‌توانند موضوعاتی از رویه‌های تصادفات سفر و سقوط تا حوادث جنایی شخص ثالث را پوشش دهند.

تهیه پیش نویس قراردادهای عدم افشاء

یک استارتاپ باید اطلاعات اختصاصی خود را از رقبای بالقوه ایمن نگه دارد، اما همچنان در دسترس کارمندان باشد تا به اشتراک بگذارند. قراردادهای عدم افشای اطلاعات برای اطمینان از اینکه کار ارزشمند شما از افشای محفوظ می ماند ضروری است. قراردادهای عدم افشا باید به اندازه کافی خاص برای اجرا باشند و باید شامل نام کارمند، اطلاعاتی که قرار است محافظت شوند و تاریخ انقضای احتمالی باشد.

آیا باید یک وکیل تجاری داکوتای ج،ی استخدام کنم؟

باز ، یک ،ب و کار جدید می تواند به اندازه کافی پیچیده و بدون تهدید به دعوی قضایی باشد. این ایده خوبی است برای استخدام یک وکیل تجارت داکوتای ج،ی برای کمک چه در حال شروع، ادغام یا انحلال ،ب و کار خود هستید. انواع مختلفی از قو،ن و مقررات وجود دارد که هنگام راه اندازی یک تجارت اعمال می شود. یک وکیل تجاری محلی داکوتای ج،ی می تواند از شما در دادگاه و هر گونه مذاکره بر سر مسائل حقوقی نمایندگی کند.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/07/25/top-4-legal-steps-when-opening-a-new-business-in-south-dakota/