دسته‌ها
اخبار

4 رایج ترین مسائل هنگام تهیه طرح املاک در هیوستون


برنامه ریزی املاک برای کمک به عزیزانتان در صورت مرگ غیرمنتظره ضروری است. رویدادهای اخیر در تگزاس مانند ،ابی شبکه برق این ایالت در سال 2021 یا تلفات گسترده اخیر در سال 2022 ممکن است توجه بیشتری را به برنامه ریزی املاک جلب کند. یک وکیل املاک ممکن است برای کمک به شما برای برنامه ریزی در مورد موانع خاصی که ممکن است تا زم، که طرح شما پس از مرگ شما به مرحله اجرا در نیاید، آشکار نباشند، ضروری باشد. در اینجا چند موضوع متداول برنامه ریزی املاک وجود دارد که باید هنگام آماده سازی ملک خود در نظر بگیرید:

پشته اسناد برنامه ریزی املاکبرای زندگی قبل از مرگ برنامه ریزی کنید

یک طرح املاک موثر باید شرایطی را در نظر بگیرد که شما هنوز زنده هستید اما دیگر نمی تو،د از خود مراقبت کنید. یکی از بزرگترین مشکلات برای یک املاک، دست کم گرفتن قبوض پزشکی است. به ،وان مثال، ممکن است در یک تصادف رانندگی درگیر شوید که ممکن است شما را در کما قرار دهد یا نتو،د از خود مراقبت کنید. اسناد ملکی مانند دستورالعمل مراقبت های بهداشتی پیشرفته یا اراده زنده اگر نمی‌تو،د خواسته‌های مراقبت‌های بهداشتی خود را در مورد آسیب‌های ناتوان‌کننده بیان کنید، می‌تواند مراقبان و خانواده شما را راهنمایی کند.

تمام دارایی های موجود خود را ت،یم کنید

برای هدیه دادن صحیح به یکی از اعضای خانواده یا دوست، هم هدیه و هم ذینفع باید در شما ذکر شود. اراده یا اعتماد اگر در وصیت نامه کتبی از ذینفع نام نبرید، ممکن است آن ذینفع هدیه شما را دریافت نکند. به همین ترتیب، اگر هدیه ای دیگر وجود نداشته باشد، ممکن است ذینفع هیچ هدیه ای دریافت نکند. به ،وان مثال، اگر خانه خود را به فرزند خود بدهید، اما در طول زندگی خود خانه را بفروشید، مشخصاً فرزند شما نمی تواند آن خانه را دریافت کند. به همین ترتیب، وصیت نامه شما باید پس از یک رویداد مهم زندگی، مانند ازدواج، طلاق، یا تولد فرزند جدید به روز شود.

اراده یا اعتماد خود را به درستی پیش نویس کنید

یکی از مهم ترین مسائلی که اغلب نادیده گرفته می شود، اطمینان از معتبر بودن و قابل اجرا بودن اراده یا اعتماد شما است. در صورتی که دادگاه اعتبار آن را تشخیص ندهد، تنظیم وصیت نامه یا امانت کاری بیهوده است. خوشبختانه شرایط قانونی برای نوشتن وصیت نامه یا امانت در مقایسه با برخی اسناد قانونی دیگر کم است.

اولاً، ا،ر ایالت ها نیاز دارند که موصی (،ی که وصیت نامه را می نویسد) یک بزرگسال قانونی باشد، به این م،ی که شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و/یا به طور قانونی ازدواج کرده باشید. ث،اً، بسیاری از ایالت ها ایجاب می کنند که وصیت نامه با حضور یک یا دو شاهد امضا شود. برخی از ایالت ها استفاده از وصیت نامه های دست نویس یا ضبط شده را علاوه بر یا به جای وصیت نامه شاهد شده مجاز می دانند. در نهایت، باید بررسی کنید که آیا ایالت شما نیاز به تایید وصیت نامه شما دارد یا خیر.

قانونی اعتماد ا،امات قانونی تا حدودی متفاوت است. تراست یک نهاد حقوقی است که در آن شخص یا نهاد دیگری دارای مالکیت قانونی به نفع دیگران است. به طور کلی، امانت‌گذار باید یک امین برای مالکیت‌های مدیر که در امانت برای ذینفعان خاص قرار گرفته است، نام ببرد. پس از گذشت امین، اموال را برای استفاده ذینفعان اداره یا توزیع می کند.

مدیریت املاک دیجیتال شما

اینترنت منجر به انفجار در برنامه ریزی املاک دیجیتال. برخی از افراد ممکن است دارای حساب های رسانه های اجتماعی با ارزش صدها هزار دلار باشند. افراد دیگر ممکن است بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را داشته باشند که ارزش بیشتری دارند. به طور مشابه، دسترسی به بسیاری از بانک‌ها، حسابداران بازنشستگی و سایر مؤسسات مالی از طریق حساب آنلاین آسان‌تر است.

حتی اگر یک دارایی دیجیتال از نظر پولی ارزشمند نباشد، ممکن است همچنان اهمیت احساسی داشته باشد. ع،‌های دیجیتال یا پست‌های رسانه‌های اجتماعی در رسانه‌های اجتماعی یا ایمیل ممکن است بر نحوه دید خانواده، دوستان یا عموم افراد پس از رفتن آنها تأثیر بگذارد. در این شرایط، مهم است که اطلاعات دیجیتالی مانند ورود به سیستم بانکی یا شبکه های اجتماعی را در مک، امن اما در دسترس برای دسترسی مجریان، متولیان و/یا ذینفعان نگه دارید.

آیا برای برنامه ریزی املاک در هیوستون، تگزاس به وکیل نیاز دارم؟

اگر قصد ایجاد یک طرح املاک را دارید، باید با افراد ماهر مشورت کنید وکیل املاک در هیوستون از آنجایی که برنامه ریزی املاک مشروط به قو،ن ایالت شما است، مهم است که با یک وکیل محلی در تگزاس کار کنید تا دقیق ترین مشاوره حقوقی را در مورد املاک خود دریافت کنید. یک وکیل ماهر املاک می تواند به سازماندهی املاک شما کمک کند، به هر یک از سوالات شما پاسخ دهد و به شما کمک کند تا بر اساس نیازهای خاص خود تعیین کنید چه چیزی برای برنامه ریزی املاک شما ضروری است.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/06/27/4-most-common-issues-while-preparing-an-estate-plan-in-،uston/