دسته‌ها
اخبار

3 موضوع برتر قانون املاک قبل از تعطیلات


ت،یم اموال می تواند به تنهایی یا بخشی از یک پرونده بزرگتر یک موضوع حقوقی مهم باشد. این که آیا خانه خود را می فروختید یا آن را به شخص دیگری منتقل می کردید، قانون دارایی می تواند یک موضوع پیچیده باشد. فصل تعطیلات اغلب می تواند بر استرس هر گونه اختلاف ملکی بیفزاید زیرا خانواده ها برای جشن گرفتن و لذت بردن از جشن ها به خانه نیاز دارند. یک وکیل ماهر می تواند به حل هر گونه مسائل مربوط به قانون دارایی کمک کند تا به شما در رسیدن به بهترین نتیجه برای خود یا خانواده تان کمک کند:

درخت کریسمس و هدایاافشای اموال

قانون کلیدی برای فروشندگان این است که وقتی شک دارید، موضوع را فاش کنید. بسیاری از ایالت ها از فروشنده می خواهند که خانه را بازرسی کرده و آنچه را که کشف شده است فاش کند. عدم افشای برخی اطلاعات توسط فروشنده ممکن است دلیلی برای شکایت باشد. چنین اطلاعاتی ممکن است شامل موارد زیر باشد، اما به موارد زیر محدود نمی شود: مشکلات پایه، سلب مالکیت یا حتی مرگ در ملک. یک فروشنده باید بررسی های لازم را انجام دهد و سپس در صورت ،وم افشاگری کند.

ت،یم اموال در هنگام طلاق

طلاق اغلب شامل ت،یم قابل توجهی از دارایی ها است. غیرعادی نیست که بلافاصله قبل یا بعد از تعطیلات درخواست طلاق بدهید و نیم سال بعد طلاق نهایی شود. در حالی که اگر طلاق در طول یک دوره تعطیلات ثبت شود ممکن است پای، نداشته باشد، روند می تواند آغاز شود. اموالی که به طور جداگانه متعلق به یک طرف است، معمولاً در پایان فرآیند طلاق در اختیار آنها قرار می گیرد. از سوی دیگر، اموالی که مش،اً توسط زوجین در طول ازدواج به دست آمده است، معمولاً دارایی مش، محسوب می شود و معمولاً بین 50-50 بین دو طرف ت،یم می شود.

توقیف املاک و مستغلات

مرگ حتی در تعطیلات یک واقعیت زندگی است. برنامه ریزی املاک برای اطمینان از اینکه دارایی شما به ورثه شما منتقل می شود ضروری است. برنامه های املاک باید هر از چند گاهی به روز شوند تا از هر گونه ناامیدی ناخواسته جلوگیری شود. ازدواج‌ها، طلاق‌ها، تولدها یا مرگ‌ها بر بیشتر طرح‌های املاک تأثیر می‌گذارند و این وصیت‌ها و امانت‌ها باید بر این اساس به‌روزرس، شوند. اگر نام دوست یا یکی از اعضای خانواده در وصیت نامه یا امانت ذکر نشده باشد، ممکن است چیزی دریافت نکند. برع،، اگر هدیه ای دیگر وجود نداشته باشد، آن هدیه قابل دادن نیست. به ،وان مثال، اگر وصیت نامه ای خانه ای را به فرزندی بدهد اما خانه چند سال پیش فروخته شده باشد، فرزند نمی تواند خانه نامی را دریافت کند.

آیا به وکیل املاک نیاز دارم؟

اگر مشکلی دارید، مهم است که از یک وکیل کمک بگیرید تا اطمینان حاصل شود که همه ا،امات برآورده شده و تمام اسناد واضح و دقیق هستند. داشتن کمک وکیل در ابتدا از بروز اختلافات غیر ضروری در آینده جلوگیری می کند. ضروری است که از کمک یک وکیل ماهر با هر گونه مشکل املاک و مستغلات که ممکن است داشته باشید، به خصوص اگر شامل یک معامله پیچیده باشد.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/12/09/top-3-property-law-issues-before-the-،lidays/