دسته‌ها
اخبار

3 موضوع برتر قانون اداری در داکوتای شمالی


حقوق اداری در داکوتای شمالی درباره تصمیمات و احکام سازمان های اجرایی ایالتی و فدرال، از جمله مقررات مربوط به سلاح گرم، احکام حیات وحش، و همچنین مجوزهای ، و سایر اشکال مجوز ،تی است. در اینجا برخی از مسائل رایج حقوق اداری که ممکن است در ایالت فلیکرتیل ایجاد شود، آورده شده است:

مرد مطالعه حقوق اداریمنافع عمومی در داکوتای شمالی

حقوق اداری شامل نظارت بر مزایای عمومی از جمله تامین اجتماعی، مزایای از کارافتادگی و غرامت کارگران می باشد. و، خدمات اجتماعی مزایای عمومی را در داکوتای شمالی مدیریت می کند. چنین مزایایی ممکن است شامل شود مدیکید، برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP)، کمک مراقبت از کودک، و کمک اجاره. اگر آژانسی منفعت عمومی را انکار کند، خواهان می‌تواند با طرح دعوی در دادگاه مربوطه نسبت به انکار آژانس اعتراض کند. سپس یک قاضی پرونده را بررسی می کند تا تشخیص دهد که آیا انکار موجه بوده است یا خیر.

بانک داکوتای شمالی

داکوتای شمالی تنها ایالت در ایالات متحده است که دارای یک بانک ،تی است. بانک داکوتای شمالی، واقع در بیسمارک داکوتای شمالی، حدود 7 میلیارد دلار دارایی ،تی دارد و از زمان تأسیس در سال 1919، هر سال سود ،ب کرده است. 19 همه گیری.

از طریق این بانک، داکوتای شمالی وام های کوتاه مدت ارائه می دهد، وام دانشجوییتامین مالی اوراق قرضه و اعطای وام مستقیم به وام گیرندگان خصوصی. در واقع، بانک داکوتای شمالی اولین وام دانشجویی بیمه شده فدرال را در ایالات متحده در سال 1967 ارائه کرد. بانک همچنین توزیع وام را مدیریت کرد. برنامه حفاظت از چک حقوق در داکوتای شمالی در طول همه گیری کووید-19. اگر برای مذاکره وام از بانک داکوتای شمالی مشکل دارید، ممکن است به کمک یک وکیل حقوق اداری نیاز داشته باشید.

مجوزهای شکار و ماهیگیری

مانند ا،ر ایالت های روستایی، داکوتای شمالی دارای محیط وحشی پر جنب و جوش است. شکارماهیگیری و قایق سواری در داکوتای شمالی توسط اداره بازی و ماهی اداره می شود. صاحبان صنایع دستی موتور آبی باید وسیله نقلیه خود را در دپارتمان بازی و ماهی داکوتای شمالی ثبت نام کنند. افرادی که پس از سال 1961 متولد شده اند، باید دوره آموزش شکار را برای دریافت پروانه شکار بگذرانند، مگر اینکه در زمین خود شکار کنند یا کمتر از 12 سال سن داشته باشند. ،دسالان زیر 12 سال باید توسط والدین یا قیم دارای مجوز من، همراه باشند.

بازی وحشی در داکوتای شمالی شامل ،ن، آهو، کایوت، ،میش کوهان دار امریکایی و گونه های مختلف باس و پایک است. اگر در اخذ مجوز از ایالت مشکل دارید، ممکن است به کمک یک وکیل حقوق اداری نیاز داشته باشید.

آیا در داکوتای شمالی به یک وکیل حقوقی اداری نیاز دارم؟

درک قو،ن اداری می تواند بسیار دشوار باشد زیرا قواعد و قو،ن مربوط می تواند پیچیده و درک آن دشوار باشد. اگر برای درخواست تجدیدنظر در مورد رد مجوز، مزایای تامین اجتماعی یا موارد دیگر به کمک نیاز دارید موضوع قانون اداری در داکوتای شمالی، یک وکیل حقوقی اداری ممکن است بتواند به شما کمک کند.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/07/01/top-3-administrative-law-issues-in-north-dakota/