دسته‌ها
اخبار

3 موضوع برتر حقوق اداری در داکوتای جنوبی


قانون اداری بر اختیارات نظارتی و اجرایی سازمان های ،تی تمرکز دارد. در داکوتای ج،ی، حقوق اداری ممکن است شامل مقررات فدرال مانند OSHA یا سازمان های ایالتی مانند مجوزهای شکار و ماهیگیری باشد. در زیر برخی از مسائل رایج حقوق اداری که ممکن است در ایالت راشمور پیش بیاید آورده شده است:

پرچم داکوتای ج،یمجوزهای ماهیگیری و شکار

ماهیگیری و شکار از تفریحات محبوب در داکوتای ج،ی است. قرقاول، آهو، بوقلمون و اردک بازی های محبوب در این ایالت هستند. سالمون و قزل آلا نیز از ماهی های محبوب دریاچه های این ایالت هستند. مجوزها و هزینه ها ممکن است برای بازی های بزرگ، ،نان و غیر ،نان متفاوت باشد. ماهیگیری و شکار توسط اداره بازی، ماهی و حیات وحش ایالت (GFW) تنظیم می شود. اگر در اخذ مجوز از GFW مشکل دارید، ممکن است به کمک یک وکیل حقوق اداری نیاز داشته باشید.

روابط بومیان آمریکا

داکوتای ج،ی میزبان چندین مکان مختلف است بومی آمریکا قبایل قبایل عبارتند از: رودخانه شاین; کرا کریک; فلاندرو برول پایین; اوگلا; گل رز; سیستون واهپتون; و سنگ ایستاده بومیان آمریکا نقش قابل توجهی در فرهنگ ایالت ایفا می کنند، به طوری که در ،ت ایالتی اداره روابط قبیله ای (DTR) وجود دارد. DTR از خدمات اجتماعی و شناسایی اعضای قبیله بومی آمریکا و همچنین منابعی برای مدیریت بیماری همه گیر COVID-19 پشتیب، می کند. ممکن است هنگام تعامل با اداره روابط قبیله ای داکوتای ج،ی به کمک یک وکیل حقوق اداری نیاز داشته باشید.

منافع عمومی در داکوتای ج،ی

حقوق اداری شامل نظارت بر منافع عمومی اعم از تامین اجتماعی، مزایای از کارافتادگی و غرامت کارگران. اگر آژانسی منفعت عمومی را انکار کند، خواهان می‌تواند با طرح دعوی در دادگاه مربوطه نسبت به انکار آژانس اعتراض کند. سپس یک قاضی پرونده را بررسی می کند تا تشخیص دهد که آیا انکار موجه بوده است یا خیر.

داکوتای ج،ی تعدادی برنامه ایالتی در کنار برنامه های فدرال دارد. برنامه‌های داکوتای ج،ی شامل کمک‌های موقت برای خانواده‌های نیازمند (TANF) است که پرداخت‌های نقدی ماهانه برای خانواده‌هایی است که فرزندان کمتر از 18 سال دارند و در مواردی که والدین فوت کرده، ناتوان یا غایب هستند. مزایای عمومی داکوتای ج،ی همچنین شامل برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP) برای کمک به خانواده های کم درآمد با غذا و برنامه بیمه سلامت کودکان (CHIP) است.

آیا به یک وکیل حقوقی اداری در داکوتای ج،ی نیاز دارم؟

قو،ن اداری می تواند برای افراد غیر عادی بسیار دشوار باشد زیرا قو،ن و قو،ن مربوط می توانند قدیمی و ظریف باشند. اگر برای درخواست تجدید نظر در مورد قانون اداری در داکوتای ج،ی به کمک نیاز دارید، یک وکیل حقوق اداری ممکن است بتواند به شما کمک کند.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/06/24/top-3-administrative-law-issues-in-south-dakota/