دسته‌ها
اخبار

3 رایج ترین مسائل املاک و مستغلات در داکوتای شمالی


املاک و مستغلات یک حوزه پیچیده قانونی است که مملو از خطرات قانونی بالقوه است. فروشندگان موظفند قبل از اینکه بتوانند املاک خود را به ،یداران احتمالی بفروشند، مسائل خاصی را افشا کنند. سلب مالکیت یک فرآیند پیچیده است که ممکن است صاحب خانه بی احتیاط را به دام بیاندازد. در اینجا به چند موضوع مربوط به قانون املاک و مستغلات اشاره می شود داکوتای شمالی که باید قبل از ،ید یا فروش ملک با یک وکیل صحبت کنید:

برای فروش تابلوی جلوی خانهافشای املاک در داکوتای شمالی

فروشندگان باید در مورد افشا اشتباه کنند. بسیاری از ایالت ها از فروشنده می خواهند که خانه را بازرسی کرده و آنچه را که کشف شده است فاش کند. عدم افشای برخی اطلاعات توسط فروشنده ممکن است دلیلی برای شکایت باشد. چنین اطلاعاتی ممکن است شامل باشد، اما محدود به آن نیست حق ارتفاق، اقدامات برجسته دامنه، مشکلات بنیاد، یا سلب مالکیت. فروشنده باید بررسی های لازم را انجام دهد و عیوب را در صورت ،وم افشا کند.

داکوتای شمالی از این نظر منحصر به فرد است که یکی از تنها 12 ایالتی است که نیازی به افشای قیمت فروش برای عموم یا در دسترس بودن در پرونده عمومی ندارند.

،اوین ملک در داکوتای شمالی

،یداران خانه ممکن است یک را انجام دهند جستجوی ،وان برای اطمینان از اینکه آنها به مالک من، پرداخت می کنند. جستجوی ،وان، تاریخچه مالکیت و همچنین هرگونه بدهی، حق حبس، رهن، سوابق دادگاه، یا سلب مالکیتی را که ممکن است اتفاق افتاده باشد را نشان می دهد. جستجوی ،وان می تواند زنجیره مالکیت ملک، هر گونه بدهی مرتبط با آن، حق ارتفاق و سایر مسائل حقوقی احتمالی مربوط به آن را نشان دهد.

با این حال، جستجوی ،وان اشتباه نیست. جستجوی ،وان می تواند هر گونه اختلاف حقوقی مربوط به ملک را پیدا کند، مانند اختلاف وراثت بین وراث، اما نمی تواند جعل یا سایر مسائل مستند را کشف کند.

سلب مالکیت در داکوتای شمالی

وام مسکن به ،وان حق رهن بر یک ملک عمل می کند. اگر وام گیرنده وام خود را بازپرداخت نکند، وام دهنده می تواند با فروش ملک، آنها را مجبور به بازپرداخت آن کند. خود سند وام مسکن تضمین می کند که یک موسسه مالی پول خود را پس می گیرد، حتی اگر وام گیرنده بازپرداخت ها را انجام ندهد.

هنگامی که وام گیرنده نتوانست وام مسکن خود را بازپرداخت کند، وام دهنده ممکن است شروع به کار کند سلب حق اقامه دعوی روند. وام دهنده ملک را تصرف می کند زیرا وام گیرنده در پرداخت وام مسکن خود کوتاهی کرده است. پس از تکمیل فرآیند سلب مالکیت، وام دهنده می تواند ملک را در یک مزایده عمومی بفروشد تا بتواند از درآمد حاصله برای جبران زیان خود استفاده کند. اگر فروش ملک یا خانه برابر با مبلغ بدهکار قرض دهنده نباشد، ممکن است از وام گیرنده خواسته شود مابه التفاوت را جبران کند. قضاوت کمبود.

آیا نیاز به استخدام وکیل حقوقی املاک در داکوتای شمالی دارم؟

اگر خانه ای در داکوتای شمالی می ،ید یا می فروشید، مهم است که از یک وکیل کمک بگیرید تا اطمینان حاصل شود که همه ا،امات برآورده شده است و تمام اسناد واضح و دقیق هستند. داشتن کمک وکیل در ابتدا از بروز اختلافات غیر ضروری در آینده جلوگیری می کند. کمک گرفتن از افراد ماهر ضروری است وکیل املاک داکوتای شمالی با هر گونه مشکل املاک و مستغلات که ممکن است داشته باشید، به خصوص اگر شامل یک معامله پیچیده باشد.


منبع: https://lawblog.legalmatch.com/2022/08/08/3-most-common-real-estate-issues-in-north-dakota/