دسته‌ها
اخبار

یکشنبه، 22 ژانویه 2023 – چقدر جذاب


«گزارش جدید که مجرم بودن کوین کوپر، محکوم به اعدام را تأیید می‌کند، تردیدها را در مورد این پرونده برطرف نکرده است». باب اگلکو از سانفرانسیسکو کرونیکل این گزارش.

پیش از این، ماریسا گربر از لس آنجلس تایمز گزارش داده بود کهبازرسان مستقل ادعای بی گناهی کوین کوپر محکوم به اعدام را رد ،د

نوشته شده در ساعت 21:56 توسط هوارد باشمن«اعلامیه قضایی (01.21.23): خوب بازی کردی، مشاور، خوب بازی کرد. وکلا با MSG مبارزه می‌کنند، S&C در FTX بانک می‌کند، شریک ستاره Cravath را ، می‌کند و دیگر اخبار حقوقی آن هفته. دیوید لات دارد این پست در سایت Substack “Original Jurisdiction” او.

نوشته شده در 5:17 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«در داخل کاتی هوچول، فرماندار نیویورک، بحران «فاجعه بار» بر سر یک قاضی. دموکرات های نیویورک سال 2022 سختی را پشت سر گذاشتند. اکنون، دعوای فرماندار برای تأیید یک قاضی جنجالی، حزب را به سمت جنگ همه جانبه سوق می‌دهد». جیک لاهوت از The Daily Beast دارد این گزارش.

نوشته شده در 1:08 بعد از ظهر توسط هوارد باشمناعتراض به کنگره ممکن است شما را 50 دلار جریمه کند. اخلال در دادگاه عالی داستان دیگری است. معترض، که بحث‌های شفاهی را مختل می‌کنند، حداقل ممکن است با یک شب زندان و محکومیت جنایی روبرو شوند.» لارنس هرلی از NBC News دارد این گزارش.

نوشته شده در 1:04 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«بررسی قانونی آینده بر سر قرص های سقط جنین. ما تازه در حال مشاهده پیامدهای قانونی دادگاه عالی در حذف حق سقط جنین در قانون اساسی هستیم. ایان میلهایزر دارد این انشا آنلاین در Vox.

نوشته شده در ساعت 12:46 توسط هوارد باشمن“سقط جنین در چهارراه بعد از میان ترم با تمرکز بر ایالت ها”: کریس مگریان و سونگ مین کیم از آسوشیتدپرس این گزارش.

نوشته شده در ساعت 12:44 توسط هوارد باشمن“چگونه از دیوان عالی درز کنیم: گزارش تحقیقات دادگاه عالی در مورد چگونگی بیرون آمدن پیش نویس دابز برای افشاگران آینده در همه جا درس هایی ارائه می دهد.” نیکیتا مازوروف دارد این گزارش آنلاین در The Intercept.

نوشته شده در ساعت 12:36 توسط هوارد باشمن«بیشتر ممنوعیت های سقط جنین شامل موارد استثنا می شود. در عمل، تعداد کمی اعطا می شوند.» ایمی شوئنفلد واکر از نیویورک تایمز دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 12:28 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/01/22/#197455