دسته‌ها
اخبار

یکشنبه، 16 آوریل 2023 – چقدر جذاب


مشکلات کلارنس توماس نیز مشکل جان رابرتز است. رئیس دادگستری در سال 2011 نوشت که قضات نیازی به کد رفتار ندارند. رابرتز باید به این موضوع بپردازد که آیا هنوز این فکر را می کند یا خیر. همچنین: یک هفته شلوغ در پیش رو در SCOTUS.” کریس گیدنر دارد این پست در سایت Substack “Law Dork” او.

نوشته شده در 23:15 توسط هوارد باشمن«نبرد دادگاه‌های فدرال بر سر قرص سقط جنین. میلیون‌ها زن دریافتند که دسترسی آنها به مراقبت‌های بهداشتی به دو حکم متناقض بستگی دارد و ظاهراً بار دیگر به دادگاه عالی مراجعه می‌کنند. سو هالپرن خواهد داشت این نظر در بخش Talk of the Town شماره 24 آوریل 2023 نیویورکر.

نوشته شده در 23:12 توسط هوارد باشمن“کالج ها برای آماده شدن برای پایان احتمالی اقدام مثبت تلاش می کنند”: هیلاری برنز از The Boston Globe دارد این گزارش.

نوشته شده در 7:33 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«دادگاه عالی برخورد روز شنبه و یکشنبه تحویل کارکنان پست را بررسی می کند. قضات از ادعای آزادی مذهبی استقبال کرده‌اند و ممکن است دیدگاه گسترده‌ای نسبت به یک قانون فدرال داشته باشند که کارفرمایان را م،م می‌کند تا به‌طور معقولانه با اعمال مذهبی کارگران موافقت کنند». آدام لیپتاک از نیویورک تایمز این گزارش.

آن ای ماریمو از واشنگتن پست مقاله ای با ،وان “او کار خود را به دلیل کار یکشنبه ، کرد. آیا رئیس او باید انعطاف پذیرتر می بود؟ دادگاه عالی به این پرونده رسیدگی می کند تا تصمیم بگیرد که کارفرمایان چقدر باید اعمال مذهبی فردی را انجام دهند

جان فریتز از USA Today مقاله ای با ،وان ““گرگ در لباس ،”؟ چگونه دعوای یک کارگر USPS بر سر شیفت های یکشنبه می تواند محل کار شما را تغییر دهد. قضات روز سه شنبه استدلال هایی را در مورد آنچه یکی از ناظران به ،وان “گسترده ترین پرونده آزادی مذهبی در تقریباً نیم قرن گذشته” توصیف کرد، خواهند شنید.

و در تفسیر، به صورت آنلاین در Vox، ایان میلهایزر مقاله ای با ،وان “دیوان عالی پرونده ای آشفته و پر هرج و مرج در مورد مذهب در محل کار را آغاز می کند. گراف در برابر دی جوی می تواند به محافظه کاران مذهبی قدرت بی سابقه ای بدهد تا از کارفرمایان خود مطالبه کنند.

نوشته شده در ساعت 19:30 توسط هوارد باشمن«اخبار قضایی (23/04/15): خبر بد بیگلاو; تاریخ شروع به تعویق افتاده و ا،اج کارکنان، ،وج یکی دیگر از شرکای کراوات و سایر اخبار حقوقی از هفته قبل. دیوید لات دارد این پست در سایت Substack “Original Jurisdiction” او.

نوشته شده در 1:14 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«مقاله جنجالی متیو کا،ماریک که به سنا فاش نکرد. ایمیل‌ها نشان می‌دهند قاضی که هفته گذشته حکم قرص‌های سقط جنین پرمخاطب را صادر کرد، نام خود را از مقاله بررسی قانون در طول فرآیند نامزدی قضایی خود حذف کرد: کارولین کیچنر، رابرت بارنز، و آن ای. ماریمو از واشنگتن پست این گزارش.

نوشته شده در 11:54 توسط هوارد باشمن«Mifepristone و حاکمیت قانون، بخش IV; تحلیل شایستگی مدار پنجم به همان اندازه اشتباه بود که تحلیل ایستاده آن. آدام یونیکوفسکی دارد این پست در سایت Substack خود، “خبرنامه حقوقی آدام”.

نوشته شده در ساعت 10:50 توسط هوارد باشمنکلارنس توماس سال‌ها مدعی درآمد از یک شرکت املاک منحل شده است. تحریف‌هایی که از زم، شروع شد که یک ،ب‌وکار خانوادگی دارایی‌های خود را به شرکت دیگری منتقل کرد، بخشی از الگویی است که سؤالاتی را در مورد نحوه نگرش قاضی دیوان عالی به تعهد خود برای گزارش دقیق جزئیات مالی خود به مردم ایجاد کرده است. شاون بوبورگ و اما براون از واشنگتن پست دارند این گزارش.

نوشته شده در 10:46 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/04/16/#202464