دسته‌ها
اخبار

چهارشنبه، 26 آوریل 2023 – چقدر جذاب


چهارشنبه 26 آوریل 2023

“سفر یک روز طول، به رئالیسم حقوقی”: اریک سگال دارد این پست در “Dorf on Law”

نوشته شده در ساعت 10:50 توسط هوارد باشمن«رنج بسیار زیاد و بیهوده»: ممنوعیت سقط جنین در آیداهو باعث ایجاد یک بحران مراقبتی شده است. تهدید به زندان تحت ممنوعیت تقریباً کامل سقط جنین در آیداهو، ارائه دهندگان خدمات را مجبور به ، این ایالت می کند – و افراد باردار بهای آن را می پردازند. آلانا واگیانوس از HuffPost دارد این گزارش.

نوشته شده در 10:48 توسط هوارد باشمن«دیوان عالی اختلاف «سرقت حقوق صاحبان خانه» را بررسی می کند. دادگاه در نظر می‌گیرد که آیا به ،ت‌های محلی و گاهی شرکت‌های خصوصی اجازه می‌دهد در صورت توقیف اموال به دلیل عدم پرداخت مالیات، سود خود را حفظ کنند یا خیر. لارنس هرلی از NBC News دارد این گزارش.

اندرو چانگ و جان کروزل از رویترز گزارش می دهند که «دادگاه عالی ایالات متحده قانونی بودن مالیات بر دارایی یک ایالت را “سرآمد باد” بررسی می کند.

و در پخش امروز “نسخه صبحگاهی” NPR، نینا توتنبرگ یک بخش صوتی با ،وان “مادربزرگ مالیات نمی داد. اکنون خانه او مورد آزمایش حقوق مالکیت است

نوشته شده در 10:47 توسط هوارد باشمن«سناتورها لایحه دو حزبی منشور اخلاقی را برای دیوان عالی معرفی می کنند. آنگوس کینگ و لیزا مورکوفسکی به دنبال گزارش‌های رسانه‌ای در مورد امور مالی دو قاضی، از قانون حمایت می‌کنند: لیندسی وایز و جس براوین از وال استریت ژورنال این گزارش.

نوشته شده در ساعت 10:40 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/04/26/#203097