دسته‌ها
اخبار

پنجشنبه، 20 آوریل 2023 – چقدر جذاب


“این می تواند یکی از وقیحانه ترین حملات به سلامت آمریکایی ها باشد”: آنلاین در نیویورک تایمز، جک رزنک جونیور، MD، رئیس انجمن پزشکی آمریکا، دارد یک انشا مهمان قانون‌گذاران، فعالان و اصحاب دعوا با اشتیاق خود برای ادامه دسترسی به سقط جنین پس از سرنگونی رو در مقابل وید، اقدامات شدیدتری را انجام داده‌اند که علم پزشکی را نادیده می‌گیرد، ،ت را وارد اتاق امتحان می‌کند و احتمال مرگ مادران را افزایش می‌دهد. ”

نوشته شده در 11:25 توسط هوارد باشمن«سقط جنین کاندیداهای 2024 را از هم جدا می کند و بسیاری را در درون حزب جمهوری خواه گیج می کند. امیدهای ریاست جمهوری در میان نشانه های هشداردهنده ای مبنی بر اینکه حزب در سمت اشتباه افکار عمومی در این موضوع قرار دارد، تلاش کرده اند تا در موضعی قرار گیرند. جاش داوسی، کلبی ایتکوویتز، کارولین کیچنر و مایو رستون از واشنگتن پست این گزارش.

نوشته شده در 11:22 توسط هوارد باشمنچرا ما با قاضی دیوان عالی که از قانون پیروی نمی کند گیر کرده ایم؟ جکی کالمز ستون نویس دارد این انشا آنلاین در لس آنجلس تایمز.

نوشته شده در 11:14 توسط هوارد باشمن«آیا پرونده آلوین براگ علیه ترامپ قانون اساسی است؟ بایدن – و همه روسای جمهور آینده – باید امیدوار باشند که قضاوت شود که بند برتری را نقض می کند. دیوید بی ریوکین جونیور و کریستین شاپیرو داشتند این نوشته در نسخه روز سه شنبه وال استریت ژورنال.

نوشته شده در 11:12 توسط هوارد باشمنیک قاضی فدرال از سوار شدن لیفت با سگ راهنمایش خودداری کرد. او تنها نیست. قاضی آمریکایی دیوید تاتل از سوار شدن به دادگاه استقبال کرده بود، اما قبل از اینکه بتواند سوار لیفت شود، راننده پیاده شد و شروع به فریاد زدن کرد که سگ راهنمای تاتل را نخواهد برد. ریچل وینر از واشنگتن پست دارد این گزارش.

نوشته شده در 10:58 توسط هوارد باشمن“غیبت مداوم فاینشتاین در مجلس سنا، پیشرفت کار زندگی او را به خطر می اندازد”: لس آنجلس تایمز منتشر کرده است این سرمقاله.

نوشته شده در 10:54 توسط هوارد باشمنآیا ممنوعیت سقط جنین در سراسر کشور بر اساس قانون اساسی است؟ استاد حقوق هارون تانگ دارد این انشا آنلاین در لس آنجلس تایمز.

نوشته شده در 10:45 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/04/20/#202692