دسته‌ها
اخبار

شیر پروانه ای باترفلای ولو چیست خرید استعلام ، قیمت مناسب کیسان فرا ساحل | کسری ساران

شیر پروانه ای باترفلای ولو چیست خرید استعلام ، قیمت مناسب کیسان فرا ساحل | کسری ساران

از دیگر کاربردهای شیر پروانه‌ ای می‌توان به سرویس‌ های بخار، مایعات، آتش نشانی، سرمایش آب و هوا و شرکت کسری ساران مکش اشاره کرد. سیالات چسبناک و خورنده تمایل دارند در حین کار بر روی دیسک های دریچه های پروانه ای آب‌ شسته‌ شوند که می تواند منجر به خراب شدن سریع دیسک و کاهش فشار آب بندی شود. اگر در حال پردازش مایعات بسیار چسبناک هستید، ممکن است بخواهید به جای شیر پروانه ای، شیر توپی یا شیر دروازه ای قوی تری را در نظر بگیرید. همکاران گرامی هنگام خرید شیر پروانه ای حتما باید ظرفیت سیستم لوله کشی، تغییرات فشار و دما و سطوح مورد نظر اتوماسیون را در نظر بگیرند. در حالی که شیرهای پروانه ای فعال کنترل جریان دقیق را ارائه می دهند، اما گران تر از همتایان خود که به صورت دستی کار می کنند هستند.

  • ولوهای پروانه ای بدنه ویفری بین فلنج‌های خط لوله و فلنج‎های پیچ شده که بدنه شیر را احاطه کرده نصب می شوند.
  • ما در گروه آوان ولو در زمینه ساخت باترفلای ولو فعالیت داشته و انواع این محصولات را با بهترین قیمت به شما عرضه می‌کنیم.
  • فلنج‌های لوله از طریق پیچ و مهره‌های بلندی متصل می‌شوند که از کل بدنه شیر عبور می کنند.

شیرهای پروانه ای به دلیل وزن سبک تر و قیمت ارزان تر نسبت به انواع دیگر، مشتریان بیشتری دارند و
در بسیاری از مواقع در صورت امکان جایگزین شیرهای کروی (Globe Valve) و شیرهای توپی (Ball Valve) می شوند. یکی از شیرآلات صنعتی که برای کنترل جریان سیال استفاده می شود، شیر پروانه ای است. شیرهای پروانه ای به دلیل هزینه ساخت کمتری که نسبت به سایر شیرهای صنعتی دارند، ترجیح داده میشوند. هنگامی که شیر در موقعیت باز قرار دارد، به دلیل وجود دیسک، یک پورت کامل را ارائه نمی دهد. این می‌تواند منجر به تجمع زباله‌های اضافی در اطراف شیر در کاربردهای خاص، نگرانی‌های مربوط به کاویتاسیون یا احتمال خفگی جریان شود. لاستیک نیتریل به طور کلی به عنوان ماده نشیمن شیرهای پروانه ای استفاده می شود و مقاومت دمایی آن چندان خوب نیست، بنابراین شیرهای پروانه ای تولید شده معمولاً در محیط های با دمای بالا استفاده نمی شوند.

د- محاسبه فشار خط جهت انتخاب شیر پروانه ای مناسب

تیم فروش ما در اویلیکالا تمام تلاش خود را می کند تا با کیفیت ترین و بهترین انواع شیر پروانه ای را با قیمت بسیار رقابتی در اختیار شما قرار دهد. کارشناسان ما با دریافت مشخصاتی از نوع سیال و نحوه عملکردی که قرار است باتر فلای ولو در آن به کار رود و دیگر موارد مهم بررسی به شما در انتخاب ولو صنعتی کمک خواهند کرد. در خرید شیر پروانه ای حتما به تمامی این مزایا دقت کنید تا بهینه ترین انتخاب در زمینه شیر صنعتی را داشته باشید و از صرف هزینه های آتی جلوگیری کنید. از سوی دیگر، دریچه‌های مواد جامد باید دارای آب‌بندی باشند که در داخل لوله قرار گیرد تا از انسداد جریان جلوگیری شود و از تجمع مواد در شیر جلوگیری شود.

انواع شیر پروانه ای بر اساس نوع عملگر و محرک

یکی از قسمت‌های بسیار مهم در باترفلای ولو به نام دیسک شناخته می‌شود که تعیین کننده شرایط کاری این محصول مانند نوع سیال، فشار و دما است. این دیسک‌ها با توجه به نوع بدنه شیر پروانه ای در دو دسته هم مرکز و غیر هم مرکز قرار می‌گیرند. دیسک‌های هم مرکز قادر هستند که جریان را به دو قسمت مساوی تقسیم کنند و معمولا در دما‌ها و فشار‌های پایین مورداستفاده قرار می‌گیرند.

شیر پروانه‌ای را در اندازه‌‌های مختلفی از ۱ اينچ الي ۲۴ اينچ می‌سازند که سایزهای متداول آن عبارتند از 2، 1/2 2، 3 الی 12 اینچ. شیرهای پروانه ای از جمله شیر صنعتی است که در طرح های متنوعی تولید می‌شوند که هر کدام از آنها کاربردهای خاص و رنج فشار متنوعی را دارند. شیرهای پروانه را می‌توان بر اساس طراحی بسته شدن دیسک، طراحی اتصال آنها دسته‌بندی کرد.