دسته‌ها
اخبار

شنبه، 29 آوریل 2023 – چقدر جذاب


“زنده باد فرمالیسم: اصلاحیه چهاردهم قانون حقوق مدنی را در برابر همه استدلال‌های متقابل و در برابر لغو آینده تضمین کرد.” ایلان ورمن دارد این پست در وبلاگ “قانون و آزادی”.

نوشته شده در 6:54 بعد از ظهر توسط هوارد باشمنلایحه جدید سنا بدترین قضات ترامپ را مهار می کند. راه حلی برای مشکل متیو کا،ماریک آمریکا وجود دارد. ایان میلهایزر دارد این انشا آنلاین در Vox.

نوشته شده در 6:51 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«آلیتو می‌گوید او «ایده بسیار خوبی» دارد که حکم سقط جنین را فاش کرد. قاضی در مصاحبه با صفحات نظری وال استریت ژورنال، این نظریه را رد کرد که نشت از سمت راست منتشر شده است. آدام لیپتاک دارد این مقاله در نسخه امروز نیویورک تایمز

نوشته شده در 11:05 توسط هوارد باشمن“،وی کارهارت، پزشک سقط جنین که مبارزاتش به دادگاه عالی رسید، در 81 سالگی درگذشت”: برایان مورفی از واشنگتن پست این گزارش.

نوشته شده در 11:03 توسط هوارد باشمن«در دیوان عالی، منشور رفتار ما این است. . . نگرانش نباش”: ال،اندرا پتری ستون نویس دارد این انشا آنلاین در واشنگتن پست.

نوشته شده در ساعت 10:24 توسط هوارد باشمن«چرا قانون «اخلاقی» دیوان عالی بیشتر ضرر دارد تا فایده؟ ستون نویس جیسون ویلیک دارد این انشا آنلاین در واشنگتن پست.

نوشته شده در 10:22 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/04/29/#203376