دسته‌ها
اخبار

شنبه، 20 مه 2023 – چقدر جذاب


شنبه 20 می 2023

«جمهوری خواهان با استناد به واکنش های سیاسی، کتاب بازی جدیدی را برای ممنوعیت سقط جنین به کار می گیرند. قانون‌گذاران حزب جمهوری‌خواه در کارولینای شمالی و نبراسکا ممنوعیت‌های ۱۲ هفته‌ای جدید را به ،وان «جریان اصلی» معرفی می‌کنند، در حالی که دموکرات‌ها می‌گویند این ممنوعیت‌ها «بی‌رحمانه و افراطی» هستند». راشل روبین، کارولین کیچنر، و کولبی ایتکوویتز از واشنگتن پست این گزارش.

نوشته شده در ساعت 21:28 توسط هوارد باشمن“در مقابل غیرقابل مقایسه در مورد Prop 12 و فراتر از آن”: مایکل سی دورف دارد این پست در وبلاگ خود، “Dorf on Law.”

و در حکم Justia، دورف مقاله مرتبطی با ،وان “SCOTUS از رفاه حیوانات حمایت می کند

نوشته شده در 20:46 توسط هوارد باشمندادگاه فدرال حکم می‌کند که آلاباما نمی‌تواند جوزف اسمیت را به دلیل ناتو، ذهنی‌اش اعدام کند. هدلی هیتسون از آگهی‌دهنده مونتگومری دارد این گزارش بر نظر وحدت رویه دادگاه که هیئت سه قاضی از دادگاه استیناف ایالات متحده برای حوزه یازدهم دیروز صادر شد.

نوشته شده در ساعت 20:08 توسط هوارد باشمن«قاضی دیوان عالی کشور، کتانجی براون ،ون به دانشجویان حقوق می‌گوید «بازمانده» درس‌های مفیدی ارائه می‌دهد: جسیکا گرسکو از آسوشیتدپرس این گزارش.

نوشته شده در 5:23 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“یک قاضی فدرال 95 ساله برای اجتناب از انجام تست شناختی شکایت می کند”: علیزا شاتزمن دارد این مقاله فقهی آنلاین در Slate.

نوشته شده در 4:18 بعد از ظهر توسط هوارد باشمنکتاب جدید «Shadow Docket» تأثیر فزاینده دیوان عالی بر قو،ن آمریکا را بررسی می‌کند: این بخش ویدیویی در برنامه شب گذشته شبکه PBS NewsHour ظاهر شد.

نوشته شده در 16:15 توسط هوارد باشمن“دایره پنجم خشمگین است که دادگاه عالی آن را در زمان مهلت قرار داد”: مارک جوزف استرن دارد این مقاله فقهی آنلاین در Slate.

نوشته شده در 4:11 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“وارهول علیه دادگاه عالی و فراتر از آن”: جری سالتز دارد این پست در وبلاگ “کر،” مجله نیویورک.

نوشته شده در 1:20 بعد از ظهر توسط هوارد باشمنجینی توماس: همسر قاضی دیوان عالی درگیر رسوایی پرداخت‌ها شد. فایربرند محافظه کار با سؤالاتی در مورد معاملات تجاری خود مواجه است. کورتنی ویور از فایننشال تایمز این گزارش.

نوشته شده در 1:15 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“چرا دیوان عالی کشور نسبت به فساد خود کور است”: Randall D. Eliason دارد این انشای مهمان آنلاین در نیویورک تایمز.

نوشته شده در 1:12 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«آیا دادگاه عالی آ،ین مبارزه فوی گراس را رد خواهد کرد؟ چرا کشاورزان ادعا می کنند ممنوعیت کالیفرنیا از مرز عبور می کند. جان فریتز از USA Today دارد این گزارش.

نوشته شده در 1:10 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/05/20/#204580