دسته‌ها
اخبار

سناتور سابق کلر مک کاسکیل سناتورهایی را که خواستار تحقیق در مورد سوء استفاده های FBI هستند محکوم کرد – جاناتان تورلی


حتی پس از فروپاشی تحقیقات تب، روسیه، به نظر می رسد دموکرات ها بر،ب زدن مخالفان به ،وان عاشقان روسیه و پوتینی ها را دو چندان می کنند. دیروز، من در جلسه استماع با اعضای کنگره شهادت دادم که می خواهند مجلس درباره سوء استفاده های احتمالی FBI تحقیق کند. یکی از شاهدان، نماینده سابق تولسی گابارد، شهادت داد که چگونه مواضع ضد جنگ او باعث شد که هیلاری کلینتون او را به ،وان دارایی روسیه معرفی کند. ناامید نیست، ک، مک کاسکیل، عضو MSNBC و سناتور سابق، پس از جلسه استماع در MSNBC ظاهر شد تا سناتور چاک گراسلی و سناتور ران جانسون را به ،وان “عذرخواهی پوتین” و دوستداران پوتین محکوم کند.

مک کاسکیل به MSNBC رفت آ،ین مهلت: کاخ سفید برای اعلام اینکه «ی،ی به این نگاه کنید، منظورم این است که هر سه این سیاستمداران عذرخواه پوتین هستند. منظورم این است که تولسی گابارد عاشق پوتین است.

(برای ثبت، او همچنین به من حمله کرد که “یک وکیل واقعی” نیستم.)

مک کاسکیل قبلا این حملات شخصی را محکوم کرده بود جمهوری خواهان از آن به ،وان غیرقابل قبول در سیاست آمریکا استفاده می کنند.

این یک پیگیری ط،ه آمیز است برای جلسه ای که در آن به کنگره هشدار دادم که اشتباهات دوره مک کارتی را تکرار نکند و به مخالفان بر،ب «همسفر» و هوادار روسیه نزند. مک کاسکیل بلافاصله پاسخ داد و این اعضا را معذرت خواهی و عاشق پوتین خواند.

دموکرات هایی مانند مک کاسکیل از حملات شخصی دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا علیه مخالفان و شاهدان ابراز انزجار ،د. من به آن انتقاد پیوستم. با این حال، آنها اکنون درگیر همان حملات هستند تا از پرداختن به مسائل مربوط به سوگیری آژانس، سانسور و سوء استفاده تحقیقاتی اجتناب کنند. در MSNBC، ،، که به دنبال تحقیقات در مورد این اتهامات هستند، اکنون عاشقان و خائنان روسیه هستند. حتی با وجود یک رسانه حمایت کننده هم کارساز نخواهد بود. نظرسنجی‌ها نشان داده است که عموم مردم از تحقیقات در مورد این موضوعات حمایت می‌کنند. اما موفق خواهد شد به لفاظی های نفرت انگیزی که اکنون در همه جنبه های گفتمان سیاسی ما نفوذ کرده است، بیفزاید.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://jonathanturley.org/2023/02/10/putin-apologists-former-senator-claire-mccas،-denounces-senators-calling-for-investigation-of-fbi-abuses/