دسته‌ها
اخبار

دوشنبه، 8 مه 2023 – چقدر جذاب


«داستان تنها قاضی دادگاه عالی ایالات متحده که استیضاح می شود. برای درک آینده احتمالی کلارنس توماس، به گذشته نگاه کردیم. شیرین علی دارد این انشا آنلاین در Slate.

نوشته شده در 1:30 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«سه منصوب جمهوری‌خواه، از جمله 2 نفر از ترامپ، مرحله بعدی پرونده قرص‌های سقط جنین بزرگ را خواهند شنید». Tierney Sneed از CNN دارد این گزارش.

بر اساس این مقاله، «جیمز هو و کوری ویلسون قاضی، هر دو نامزد ترامپ، در کنار قاضی جنیفر واکر ا،ود، منصوب جورج دبلیو بوش، بحث شفاهی را در 17 مه خواهند شنید.»

نوشته شده در ساعت 12:43 توسط هوارد باشمن“پرسش و پاسخ: ،مت کیف پستی شنونده!” شما می تو،د به ،مت جدید امروز پاد،ت “تدقیق دقیق” دسترسی داشته باشید از طریق این لینک.

نوشته شده در ساعت 12:00 توسط هوارد باشمن«در دوران پس از روئه، اجازه دادن به بیماران باردار بیمارتر-با طراحی. پزشکان در تگزاس از ترس عواقب قانونی، می گویند که برای پیروی از محدودیت های جدید سقط جنین در خطر آسیب جدی به بیمار هستند. استف،ا تالادرید دارد این گزارش آنلاین در نیویورکر.

نوشته شده در 11:57 توسط هوارد باشمناو به تدوین قانون سقط جنین «شکارچی فضل» در تگزاس کمک کرد. او تازه شروع کرده است.» سارا مک کامون از NPR دارد این گزارش.

نوشته شده در 11:55 توسط هوارد باشمن“چشم انداز جدید آشکار می شود: استدلال های شفاهی دادگاه عالی در دوره 2022-2023.” آدام فلدمن دارد این پست در وبلاگ “تجربی SCOTUS” خود.

نوشته شده در 11:52 توسط هوارد باشمن“مشکل با والدین برنامه ریزی شده: بسیاری از ارائه دهندگان سقط جنین احساس می کنند که سازمان بیش از حد محتاط و بیش از حد شرکتی است – کلینیک های مستقل را مجبور می کند تا بزرگترین خطرات را بپذیرند.” ایال پرس دارد این مقاله در شماره 15 می 2023 نیویورکر.

نوشته شده در 11:50 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/05/08/#203940