دسته‌ها
اخبار

دوشنبه، 28 نوامبر 2022 – چقدر جذاب


«چالش نگارش امتحان قانون اساسی در یک رژیم تاریخ محور»: مایکل سی دورف دارد این پست در وبلاگ خود، “Dorf on Law.”

نوشته شده در 15:08 توسط هوارد باشمن«قانون شکایت تگزاس، قانون مراقبت مقرون به صرفه را به چالش می‌کشد. پس از اینکه یک قاضی تگزاس حکم داد که این ا،ام که بیشتر بیمه‌گران مجموعه‌ای از خدمات بهداشتی پیشگیرانه را پوشش می‌دهند، خلاف قانون اساسی است، درگیری طول، در پیش است. استف، آرمور از وال استریت ژورنال دارد این گزارش.

نوشته شده در 15:06 توسط هوارد باشمن“3. دادگستری دهم: شماره این هفته نقش منحصر به فرد (و در سال های اخیر، به طور فزاینده ای مورد مناقشه) “SG” – وکیل کل ایالات متحده را معرفی می کند. استیو ولدک دارد این پست در سایت Substack “One First” خود.

پست استیو نشان می دهد که من تنها ،ی نبودم که انتظار داشتم لیست سفارش از طرف دیوان عالی آمریکا امروز صبح – نشان می دهد که ما هر دو نیاز به مشورت داریم تقویم رنگی بیشتر در “SCOTUSblog”

نوشته شده در ساعت 15:00 توسط هوارد باشمن«پیروزی تازه در دادگاه عالی ایالات متحده، شرکت ملی از شهرستان TN در مقدمه یهودی-مسیحی حمایت می کند»: آنجل لاتام از تنسی است این گزارش.

نوشته شده در 1:18 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«مدارس در حال جداسازی مجدد هستند. فشاری برای دادگاه عالی وجود دارد تا آن را بررسی کند.» مارک والش از هفته آموزش داشته است این گزارش.

نوشته شده در 1:14 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“ایالات متحده وکلای زن بیشتری را برای بحث در دیوان عالی می فرستد”: کیمبرلی استرابریج رابینسون از قانون بلومبرگ دارد این گزارش.

نوشته شده در 1:12 بعد از ظهر توسط هوارد باشمنیک قاضی ترامپ کنترل ICE را به دست گرفت و دادگاه عالی تصمیم خواهد گرفت که آیا او را متوقف کند یا خیر. دستور قاضی درو تیپتون در ایالات متحده علیه تگزاس کاملاً غیرقانونی است. تاکنون دیوان عالی کشور به او مجوز داده است.» ایان میلهایزر دارد این انشا آنلاین در Vox.

نوشته شده در 1:06 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“یک آزادی نابرابر: آزادی لازم نیست به م،ای آن چیزی باشد که دیوان عالی فکر می کند.» استاد حقوق لیزا هاینزرلینگ دارد این انشا آنلاین در آتلانتیک.

نوشته شده در 1:02 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2022/11/28/#194956