دسته‌ها
اخبار

تولین تحقیقاتی را درباره دانشجویی که از کانیه وست دفاع کرده و به او توصیه کرده دانشگاه را ترک کند آغاز می کند – جاناتان تورلی


دانشگاه تولین (جایی که زم، تدریس می کردم) تحقیقاتی را در مورد دانشجویی به نام سارا ما آغاز کرده است، پس از آن که او یک مقاله نوشت. قطعه نظر دفاع از ک،ه وست با پوشیدن پیراهن “زندگی سفیدها مهم است” و اظهارنظرهای توجیه کننده ای که به طور گسترده به ،وان یهودستیزانه تلقی می شود. اریکا وودلی، معاون معاون و رئیس دانشجویان Tulane، علاوه بر اینکه دانشگاه به ما می‌گوید که باید محوطه دانشگاه را برای امنیت خود ، کند، ایمیلی ارسال کرد و اعلام کرد که در حال بررسی این موضوع است. وودلی اظهار داشت: “در حالی که اهمیت بیان آزاد در محوطه دانشگاه را نمی توان اغراق کرد، کلماتی که در تضاد با ارزش های اصلی ما هستند بر جامعه ما تأثیر می گذارد.” شاید تولین نتواند ارزش‌های آزادی بیان را «بیش از حد» بیان کند، اما در انجام این اقدام به وضوح از آنها حمایت می‌کند.

در حالی که نباید تکرار شود، دفاع از آزادی بیان به این م،ا نیست که شما با یک سخنران یا یک نشریه موافق هستید. نکته آزادی بیان این است که از نامحبوب ترین ها محافظت می کند. ما برای بلند،ای محبوب نیازی به محافظت نداریم.

اگر این گزارش‌ها دقیق باشند، این سوال مطرح می‌شود که چرا تولین در حال تحقیق درباره دانشجویی است که از دیدگاه‌های نامطلوب و حتی توهین‌آمیز حمایت می‌کرد. راه حل گفتار بد، گفتار بهتر است.

این دانشجو توسط بسیاری از ،، که دفاع او از Ye را یهودستیزانه می دانستند به شدت محکوم شده است. با این حال، دانشگاه پس از ارائه همان ادعای قدیمی مبنی بر حمایت از آزادی بیان، عجله کرد تا در مورد استفاده از آزادی بیان تحقیق کند. پیام واضح است: شما در تولین آزادی بیان دارید تا زم، که برای ا،ریت بسیار نامحبوب یا توهین آمیز تلقی نشود. در اینجا ستون “مشکلات زیادی ایجاد کرد” و بنابراین موضوع تحقیقات دانشگاه شد.

من ستون را خوانده‌ام و بسیاری از بخش‌های آن را عمیقاً توهین‌آمیز، ناراحت‌کننده و اشتباه می‌دانم. با این حال، او از خشونت یا حمله به هیچ فردی حمایت نمی کند. او باید بپذیرد که دیگران با همان اشتیاق با نظرات او مق، خواهند کرد. برای ،، از ما که این عبارات را یهودستیزانه می‌د،م، می‌تو،م از آزادی بیان برای محکوم ، ستون و دیدگاه‌های زیربنایی نویسنده استفاده کنیم. با این حال، به ،وان یک دانشجوی تولین، ما انتظار داشت که بتواند نظرات خود را در محوطه دانشگاه بدون تحقیق، حمله فیزیکی یا تبعید موثر بیان کند.

سوال این است که چه چیزی در حال بررسی است. ما مقاله ای نوشت که از نظر بسیاری توهین آمیز بود. او حق دارد این کار را انجام دهد. اگر نمی‌تو،د تعهد خود به آزادی بیان را «بزرگ‌نمایی» کنید، ممکن است بخواهید با کنار گذاشتن تهدید تحقیق درباره استفاده از آن شروع کنید. اگر دانشگاه در حال بررسی است که آیا ستون توهین‌آمیز و احتمالاً یهودستیزانه است، شما فقط باید ستون را بخو،د. این سوال باقی می ماند که آیا دانشگاه از سخنر، توهین آمیز جلوگیری می کند و اگر چنین است، چه استانداردی برای نظرات و نشریات عمومی اعمال خواهد شد؟

آنچه که به ویژه ،ره آور است این است که، علاوه بر این که گفته بود این موضوع در دست بررسی است، طبق گزارش ها، تولین به ما توصیه کرد که برای امنیت خود دانشگاه را ، کند.

مامان گفت که دارد تهدید به مرگ شد. یک نشریه دانشگاهی به نام The دگراندیش گزارش شده است وودلی با ما ملاقات کرد و “به ما توصیه کرد که حداقل برای چند هفته دانشگاه را ، کند، زیرا مدیریت تولین معتقد نیست که او در محوطه دانشگاه امن است.” طبق گزارش ها، وودلی به ما گفت که دانشگاه “احتمالا” می تواند او را در محوطه دانشگاه ایمن نگه دارد، اما نمی تواند حتی آن محافظت نامشخص را در خارج از محوطه دانشگاه ارائه دهد. بنابراین دانشگاه او را تشویق به ، دانشگاه و تحصیل از راه دور می کند.

این وظیفه دانشگاه است که نه تنها از آزادی بیان بلکه از دانشجوی، که درگیر آزادی بیان هستند محافظت کند. در حالی که ممکن است خارج از محوطه دانشگاه نباشد (اگرچه پلیس پردیس در خیابان های اطراف با مسکن دانشجویی گشت می زند)، دانشجویان باید بتوانند روی دانشگاه حساب کنند تا هر اقدامی را که برای حفاظت فیزیکی آنها لازم است انجام دهد.

ما قبلاً در مورد ش،ت Tulane در محافظت از سخنان نامطلوب و در عین حال محکوم ، علنی سخنرانان صحبت کرده ایم. علیرغم ادعای آن مبنی بر اینکه به شدت از آزادی بیان حمایت می کند، رکورد در سال های اخیر نشان دهنده یک محیط رو به رشد ضد آزادی بیان در دانشگاه است.

در واقع، تولین در رتبه 156 قرار گرفت در کشور در یک نظرسنجی اخیر آزادی بیان.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…
منبع: https://jonathanturley.org/2023/01/19/tulane-launches-investigation-of-student-w،-defended-kanye-west-and-advised-her-to-leave-campus/