دسته‌ها
اخبار

تجربه کارآموزی در Vidhi-The Legal Internship، Think India


نام دانشجو

گیرشا کاپور

دانشکده و سال تحصیل

مؤسسه مطالعات حقوقی دانشگاه، دانشگاه پنجاب، چندیگر، سال دوم

نام سازمان و نحوه کارآموزی

ویدی-کارآموزی قانونی، به هند فکر کنید. این یک دوره کارآموزی مجازی بود.

مدت زمان کارآموزی

15 ژانویه 2022 تا 15 فوریه 2022

چطوری اپلای کردی؟

سالمندان من یک لینک برای درخواست برای کارآموزی ارائه می دهند و من فقط از طریق آن درخواست داده ام.

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

تشریفات روز اول، زیرساخت، اولین برداشت

دوره کارآموزی زیر نظر یک وکیل بود و دو کارآموز زیر نظر یک وکیل. من زیر نظر وکیل پراتیک راثی کارآموز بودم. در همان روز اول دادخواست کفالت به کارورزان داده شد و پس از آن در جلسه آنلاین مطرح شد.

وظایف اصلی

وظایف اصلی بررسی، تجزیه و تحلیل و بحث در مورد دادخواست های وثیقه ارائه شده توسط وکیل بود. در کل دوره کارآموزی تقریباً 6-7 دادخواست وثیقه به ما ارائه شد. پس از خواندن دادخواست های وثیقه، باید پیوستی برای آن بنویسیم و با وکلا جلسه گفتگو داشته باشیم.

محیط کار

محیط کار کاملا دوستانه و حمایت کننده بود. م،عان تسلط قوی بر موضوع داشتند.

چیزهای خوب

به ،وان یک دانشجوی سال اول حقوق، اولین چیزی که من را مجذوب خود می کند، کار زیر نظر وکیل و البته آگاهی از موضوع است. این کارآموزی هر دوی آنها را فراهم می کند. بنابراین، در کل من راضی هستم.

چیزهای بد

من فکر نمی کنم که هیچ چیز بدی در مورد این کارآموزی وجود داشته باشد. تنها چیزی که من احساس می کنم این است که اگر یک دوره کارآموزی آفلاین باشد، عالی خواهد بود، ممکن است در معرض کار واقعی بهتر قرار بگیریم.

کمک هزینه

هیچ کمک هزینه ای دریافت نکردم اما دانش و اعتماد به نفسی که به دست آوردم قابل مقایسه نیست.

جزئیات دیگر

این دوره کارآموزی فرصت شگفت انگیزی را برای دانشجویان فراهم می کند تا زیر نظر وکلای برجسته در هند کار کنند، به ویژه برای دانشجویان سال اول مانند من. من به هر دانشجوی سال اول پیشنهاد می کنم که به این دوره کارآموزی بپیوندد.

سلب مسئولیت: تجربیات کارآموزی نظراتی است که توسط دانشجویان حقوق به اشتراک گذاشته می شود و ماهیتی شخصی و ذهنی دارد. تجربیات کارآموزی به اشتراک گذاشته شده در Lawctopus دیدگاه رسمی Lawctopus در مورد کارآموزی نیست. ما همچنین تجربیات کارآموزی را ویرایش نمی کنیم (به جز برای اطمینان از خوانایی) تا اطمینان حاصل شود که صدای کارآموز دست نخورده باقی می ماند.

سلب مسئولیت: سازمان ها نباید کارآموزان را تحت تأثیر قرار دهند تا تجربیات کارآموزی را در Lawctopus بنویسند. همچنین نباید نوشتن تجربه کارآموزی در Lawctopus را برای کارآموز برای دریافت گواهی اجباری کنند. افراط در چنین اقداماتی منجر به قرار گرفتن سازمان در لیست سیاه لاوکتوپوس می شود. در صورت وجود چنین مواردی، از کارآموزان درخواست می شود که به آدرس [email protected] اطلاع دهند


منبع: https://www.lawctopus.com/intern،p-experience-vidhi/