دسته‌ها
اخبار

تجربه کارآموزی در حقوق کودک و شما، بنگالورو


نام کارآموز

آبی نام

نام و آدرس سازمان

CRY Child Rights And You، عمارت مادهاوی، 12/3-1، جاده Bachammal، Cox Town، Gover Rd، Bengaluru، Karnataka 560005.

مدت دوره کارآموزی

از جانب: 06/01/2023 تا: 06/02/2023

چگونه برای کارآموزی اقدام کردید؟

فرآیند درخواست ساده است. شما فقط باید به وب سایت CRY بروید و فرم کارآموزی را پر کنید (https://www.cry.org/volunteering-and-intern،ps/). فرصت های کارآموزی در شهرهای زیر موجود است: بنگلور، دهلی، حیدرآباد، کلکته، بمبئی و پونا.

حداقل زمان تعهد 4 هفته است و سن کارآموز باید 18 سال به بالا باشد. نماینده از طریق ایمیل با شما در تماس خواهد بود. مصاحبه تلفنی کوتاهی انجام شد که پس از آن نامه پیوست را دریافت کردم. باید حداقل 2 ماه قبل درخواست دهید، زیرا این روند کمی زمان می برد.

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

تشریفات روز اول، زیرساخت ها، اولین برداشت

روز اول جهت یابی آنلاین برگزار شد. تاریخچه مختصری از CRY به همه کارآموزان جدید گفته شد. ساختار دوره کارآموزی توضیح داده شد.

وظایف اصلی

این دوره کارآموزی شامل کارهای متنوعی از جمله ساخت ppts، نوشتن، ارتباط با هنرمندان محلی، عکاسی، ویرایش ویدئو، انجام فعالیت های سرگرم کننده در مدارس ،تی و غیره بود.

محیط کار

محیط کار حمایت کننده بود. سرپرست من و سایر افرادی که زیر نظر من قرار گرفتند مهربان بودند. هر زمان که لازم بود انتقاد سازنده می ،د.

چیزهای خوب

زمان بندی ها انعطاف پذیر بود. لازم نیست هر روز به دفتر بروید. در واقع تنها روزی که به دفتر رفتم، گرفتن چند امضا در روز آ، بود.

کارآموزان از نزدیک با داوطلبان همکاری می کنند، که برخی از آنها بسیار مدبر بودند. بنابراین مکان خوبی برای شبکه سازی و ایجاد اتصالات است. تعامل با دانش آموزان مدرسه ،تی مفید و جالب بود.

چیزهای بد

نداشتن هرگونه کار حقوقی (به ،وان دانشجوی حقوق). عدم ساختار کار. وظایف بسیار متنوع بودند و هیچ طرحی از کار وجود نداشت. وظایفی که به کارآموزان داده می شد به شدت متفاوت بود. بنابراین همه تجربه ی،، نداشتند.

کمک هزینه

بدون کمک هزینه.

جزئیات در مورد محل اقامت و رفت و آمد

تعدادی صفحه در بنگالورو موجود است. برای رفت و آمد، می توان از autos/ola/uber یا اتوبوس های عمومی استفاده کرد.

چیز دیگری مد نظر دارید؟

CRY در یک مکان مرکزی واقع شده است. تعدادی از مفاصل غذا خوردن در این نزدیکی وجود دارد. به طور کلی، این یک تجربه سرگرم کننده و سبک بود.

سلب مسئولیت: تجربیات کارآموزی نظراتی است که توسط دانشجویان حقوق به اشتراک گذاشته می شود و ماهیتی شخصی و ذهنی دارد. تجارب کارآموزی به اشتراک گذاشته شده در Lawctopus دیدگاه رسمی Lawctopus در مورد کارآموزی نیست. ما همچنین تجربیات کارآموزی را ویرایش نمی کنیم (به جز برای اطمینان از خوانایی) تا اطمینان حاصل شود که صدای کارآموز دست نخورده باقی می ماند.

سلب مسئولیت: سازمان ها نباید کارآموزان را برای نوشتن تجربیات کارآموزی در Lawctopus تحت تأثیر قرار دهند. همچنین نباید نوشتن تجربه کارآموزی در Lawctopus را برای کارآموز برای دریافت گواهی اجباری کنند. انجام چنین اقداماتی منجر به قرار گرفتن سازمان در لیست سیاه لاوکتوپوس می شود. در صورت وجود چنین مواردی، از کارآموزان درخواست می شود که به آدرس [email protected] اطلاع دهند


منبع: https://www.lawctopus.com/intern،p-experience-cry-bengaluru/