دسته‌ها
اخبار

تجربه کارآموزی با Adv. Ankit Swarup، AOR، SCI


نام دانشجو

دهرو کهلی

دانشکده و سال تحصیل

سال دوم، BALLB، دانشگاه حقوق ملی گجرات

نام و نش، سازمان

Ankit Swarup، وکیل در پرونده، دادگاه عالی هند، E-166، شرق کایلاش، دهلی نو

مدت زمان کارآموزی

10 نوامبر 2021 تا 10 دسامبر 2021. زمان کارآموزی از 10 صبح تا 8 بعد از ظهر (دوشنبه تا شنبه) بود.

چطوری اپلای کردی؟

آقا یک خط مشی استخدام بسیار ساده دارد و بین یک دانشجوی NLU و یک دانشجوی غیر NLU تبعیض قائل نمی شود. فرد فقط باید رزومه و Cover Letter خود را ارسال کند [email protected] و آقا شخصاً به تک تک برنامه هایی که به او می رسد نگاه می کند.

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

توصیه می شود از یک یا دو ماه قبل نامه را برای او بفرستید زیرا درخواست های زیادی برای کارآموزی زیر نظر او دریافت می کند.

تشریفات روز اول، زیرساخت، اولین برداشت

آقا 2 دفتر دارد. یکی در 30، جاده تودارمال، طبقه 1، بازار بنگالی دهلی نو -110011، جایی که او و پدرش وکیل ارشد آقای Manoj Swarup در آنجا نشسته اند و دفتر دیگر در 166، شرق کایلاش، دهلی نو است که معمولاً در آنجا می نشیند. ما بیشتر در شرق دفتر کایلاش گزارش دادیم، اما در برخی موارد از ما خواسته شد که در دفتر دیگر نیز گزارش دهیم.

چنین تشریفاتی وجود ندارد. روز اول، ساعت 10 صبح به دفتر رسیدم و بعد از آن، حوالی وقت ناهار آقا را ملاقات کردم. پس از یک جلسه معارفه مختصر با ایشان، ایشان مستقیماً پرونده ای را به من محول ،د و بعد شروع به کار کردم. عصر، با آقا در رابطه با موضوع مورد بحث جلسه ای داشتم.

وظایف اصلی

وظیفه اصلی به ،وان یک کارآموز خواندن پرونده های حجیم و تعیین مسئله قانون و سپس کار گسترده بر روی یافتن سوابق حقوقی/قو،ن موردی دادگاه عالی یا دادگاه عالی یا دادگاه مربوطه است.

این کار شامل تحقیقات با کیفیت در مورد برخی از موضوعات بسیار جالب جاری مربوط به قو،ن زمین، قانون اساسی، قانون مصرف کننده و بسیاری موارد دیگر بود. در پایان روز، سر کارآموزان را به کابین خود فرا می‌خواند و در مورد ارتباط کار تحقیقاتی اختصاص داده شده صحبت می‌کند.

هنگامی که کار خود را پس از صرف و کار بر روی یک پیشنهاد حقوقی برای تقریباً یک روز کامل ارسال کردید، خیلی زود راضی نشوید، دوباره و دوباره آن را بخو،د. آقا توانایی شما را آزمایش خواهد کرد و همچنین به شما فرصت کافی برای قضاوت در مورد خود و درونی ، نقاط ضعف شما می دهد.

محیط کار

محیط کار بسیار صمیمی است و کارکنان نیز بسیار مفید هستند.

چیزهای خوب

چیزهای بد

هیچ یک.

اسکان و حمل و نقل به دفتر

من در نویدا در خانه خاله ام ماندم. اگر چه می توان در Laxmi Nagar که فقط 20 دقیقه با دفتر فاصله دارد، PG دریافت کرد.

کمک هزینه

بله، کمک هزینه به ،وان قدرد، پرداخت می شود.

درس های آموخته شده

بهترین بخش در مورد این کارآموزی این بود که کار با Sir مهارت های تحقیق حقوقی من را افزایش داد. این کارآموزی به شما کمک می‌کند تا «به‌،وان واضح نگاه کنید، به ،ت گوشت اضافه کنید و عمق را بیشتر کنید»

سلب مسئولیت: تجربیات کارآموزی نظراتی است که توسط دانشجویان حقوق به اشتراک گذاشته می شود و ماهیتی شخصی و ذهنی دارد. تجربیات کارآموزی به اشتراک گذاشته شده در Lawctopus دیدگاه رسمی Lawctopus در مورد کارآموزی نیست. ما همچنین تجربیات کارآموزی را ویرایش نمی کنیم (به جز برای اطمینان از خوانایی) تا اطمینان حاصل شود که صدای کارآموز دست نخورده باقی می ماند.

سلب مسئولیت: سازمان ها نباید کارآموزان را برای نوشتن تجربیات کارآموزی در Lawctopus تحت تأثیر قرار دهند. همچنین نباید نوشتن تجربه کارآموزی در Lawctopus را برای کارآموز برای دریافت گواهی اجباری کنند. انجام چنین اقداماتی منجر به قرار گرفتن سازمان در لیست سیاه لاوکتوپوس می شود. در صورت وجود چنین مواردی، از کارآموزان درخواست می شود که به آدرس [email protected] اطلاع دهند


منبع: https://www.lawctopus.com/intern،p-experience-adv-ankit-swarup-aor-sci/